Gebelikte diş tedavisi olunur mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Gebelikte diş tedavisi olunur mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 756 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte diş tedavisi olunur mu ?
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12+0 haftalık hamileyim üst dişime bekarken kanal tedavisi yaptırmıştım şimdi hem aciyor hemde siyahlanma oldu doktora gitsem bebek için sorun olur mu ?

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12+0 haftalık hamileyim üst dişime bekarken kanal tedavisi yaptırmıştım şimdi hem aciyor hemde siyahlanma oldu doktora gitsem bebek için sorun olur mu ?
3.aydan sonra yapıyorlar diye biliyorum ama yinede bazı doktorlar almayabiliyor. Forumdan birisi dişini çektirmişti geçenlerde 6.ayında falandı sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hangi şehir deki hastaneye gidiyorsunuz

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
3.aydan sonra yapıyorlar diye biliyorum ama yinede bazı doktorlar almayabiliyor. Forumdan birisi dişini çektirmişti geçenlerde 6.ayında falandı sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hangi şehir deki hastaneye gidiyorsunuz
İstanbul kanuni ye ( gebelik için).

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Bisey olmaz ama suan riskli bende gitmem lazim 3sene once dis yaptrimsim koprusu koptu valla yemek bile yerken cok zorlaniyorum ama gitmeyi düşünmüyorum simdi aslinda 5 dakkalik islemi var benim disleri ama korkuyorum oyuzden gitmem maske cikarmak ve doktorla yakin temasta olurum diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar