Gebelikte doktor kontrolüne ne sıklıkla gidilmelidir ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üç prenses annesi tarafından oluşturulan Gebelikte doktor kontrolüne ne sıklıkla gidilmelidir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,663 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte doktor kontrolüne ne sıklıkla gidilmelidir ?
Konbuyu başlatan Üç prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nurum sen en son gittiginde seni nstye soktu doktor demi bise sey sorcam son aylarda sezeryan olacaklara alttan muayene yapmıyorlar degil mi
Yok canım yapılmıyor benim bildiğim ama ilkinde nst de sancı yüksek çıkınca doktor açılma var mı diye baktı ikinci için myle birşey konuşmadık nst ye girdim sancı çıktı istirahat 2 hafta dinlenmem lazım 36 da gel tekrar nst ye gir dedi gün için konuştuk bir aksilik çıkmazsa sürpriz yapmazsa konuştuğumuz tarih doğum olacak canım

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım yapılmıyor benim bildiğim ama ilkinde nst de sancı yüksek çıkınca doktor açılma var mı diye baktı ikinci için myle birşey konuşmadık nst ye girdim sancı çıktı istirahat 2 hafta dinlenmem lazım 36 da gel tekrar nst ye gir dedi gün için konuştuk bir aksilik çıkmazsa sürpriz yapmazsa konuştuğumuz tarih doğum olacak canım
Ne güzel buay sonu

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Anladim canim tamam😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nurum cuma günü dogum çok heyecanlıyım Allahım hepimizi korusun
Eveeeeettttt cok az kaldi hayırlısıyla 🧿

Tüm sayfalar yüklendi.