Gebelikte Düşük tehlikesi

• Konbuyu başlatan Beyzaaa
  • Toplam 41 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyzaaa tarafından oluşturulan Gebelikte Düşük tehlikesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,886 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Düşük tehlikesi
Konbuyu başlatan Beyzaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gölge
B

Beyzaaa

Guest
5 haftalık hamileyim. Düşük riski var. Kanamam yok ama ultrasonda kesenin yanında kanama var. 3 üç günde bir yapılacak progestan iğnem var 4 kere yapacağım ve fitil kullanıyorum. Aynı durumda olan atlatan var mı?

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Yorulmayın ve ayaklarınızı havaya kaldıracak uzanın düzenli kullanın ilaçlarını inş geçer bu dünyada yiyecek ekmeği varsa yaşar yoksa ne yapmanızda gider inş bir sıkıntı olmaz hakkınızda hayırlısı

Tgba

Guest
rank
Gecmis olsun beninde dusuk tehlikem vardi ayni durumda akintim ama dr fitil veremiyecegini soylemisti tehlikden dolayi

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Yorulmayın ve ayaklarınızı havaya kaldıracak uzanın düzenli kullanın ilaçlarını inş geçer bu dünyada yiyecek ekmeği varsa yaşar yoksa ne yapmanızda gider inş bir sıkıntı olmaz hakkınızda hayırlısı
Sabah sümük gibi kan geldi 6 haftalik gebelihim var doktora gi decegim dua edin insallah bir sey olmaz

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
5 haftalık hamileyim. Düşük riski var. Kanamam yok ama ultrasonda kesenin yanında kanama var. 3 üç günde bir yapılacak progestan iğnem var 4 kere yapacağım ve fitil kullanıyorum. Aynı durumda olan atlatan var mı?
Gecmis olsun canim bende kanama goruyorum insallah atlatiriz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar