Gebelikte düşük tehlikesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dogann16 tarafından oluşturulan Gebelikte düşük tehlikesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 903 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte düşük tehlikesi
Konbuyu başlatan Dogann16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Dogann16

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık gebeyim. Dün bir damla kan geldi doktora gittim çok az tehlikesi var dedi ilaç yazdı. Kan uyuşmazlığı vardı onun için de iğne yazdı. Böyle bir durum yaşayan var mı ? İlk hamileliğim ne yapmalıyım bilmiyorum.

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
15 haftalık gebeyim. Dün bir damla kan geldi doktora gittim çok az tehlikesi var dedi ilaç yazdı. Kan uyuşmazlığı vardı onun için de iğne yazdı. Böyle bir durum yaşayan var mı ? İlk hamileliğim ne yapmalıyım bilmiyorum.
Kanaman asiri olursa tehlikesi var ama sen igneleri kullan iyi geliyor

A

Abrk

Guest
Olmaz insallah korkma yerlesme kanamasidir o
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazende biriken adet kanlari geliyor

Bende 5bhafta 6 günlük hamileyim yaklaşık 6 gündür kanamam var ama lekelenme şeklinde biriken kan mi yerleşme kanı mi anlamiyorumnilac verdi doktor ama hala la

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank

Bende 5bhafta 6 günlük hamileyim yaklaşık 6 gündür kanamam var ama lekelenme şeklinde biriken kan mi yerleşme kanı mi anlamiyorumnilac verdi doktor ama hala la
Kanamamış varsa düşük riskiniz var doktora gittiniz mi gitmediyseniz gidin

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
1 damladan birşey olmaz ALLAHIN İZNİYLE ama kendini yorma bol bol dinlen sağlıklı beslen ilaçlarını aksatma strese girme

Tüm sayfalar yüklendi.