Gebelikte Fitil Kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Gebelikte Fitil Kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,151 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Fitil Kullanımı
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar 1.5 ay önce düşük yaptım ve 1 ay sonrası hemen adet oldum ilk gebeliğinde vajinal yolda iltihap olduğundan dolayı ilaç kullanamamıştım şuan doktor verdi ilacı ama gebe olma ihtimalim var mı 12 gün var bir sonraki adet tarihime ilacı kullanmalı miyim test yaptım negatif sanırım daha erken

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar 1.5 ay önce düşük yaptım ve 1 ay sonrası hemen adet oldum ilk gebeliğinde vajinal yolda iltihap olduğundan dolayı ilaç kullanamamıştım şuan doktor verdi ilacı ama gebe olma ihtimalim var mı 12 gün var bir sonraki adet tarihime ilacı kullanmalı miyim test yaptım negatif sanırım daha erken
Eyer gebelikle ilgili bi şüpen varsa bence kullanma emin olmadan

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bir uzmana danışsaniz daha sağlıklı cevaplar alırsınız. Gebelik yoksa da enfeksiyondan tamamen kurtulmadan gebelik düşünmeyin. 22 haftalık gebeyim halen enfeksiyonum geçmedi, sürekli fıtıl kullanmakta sıkıntı olduğu için diken üzerindeyim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar