Gebelikte Geceleri aşırı el kol uyuşması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Gebelikte Geceleri aşırı el kol uyuşması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,245 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Geceleri aşırı el kol uyuşması
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
@Mamı Sibel normal canım ama bi doktoruna gidip kan değerlerine baktır bende safra olduğu için doktorum enzimlerin yükseldi diye korktu çok şükür bişey çıkmadı yoksa direk sezeryana alacakalardı beni doktorunla görüş bu neden uyumadığını söyle kendini iyi hissetmediğini belirt bunları önemli bişey olabilir çünkü

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
@Mamı Sibel normal canım ama bi doktoruna gidip kan değerlerine baktır bende safra olduğu için doktorum enzimlerin yükseldi diye korktu çok şükür bişey çıkmadı yoksa direk sezeryana alacakalardı beni doktorunla görüş bu neden uyumadığını söyle kendini iyi hissetmediğini belirt bunları önemli bişey olabilir çünkü
Geçen dedim normal dedi ama şuan dayanamıyorum hiç özür dilerim mide bulantısı ve ishale var belim kopacak

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Geçen dedim normal dedi ama şuan dayanamıyorum hiç özür dilerim mide bulantısı ve ishale var belim kopacak
Kadın doğum doktorunla görüş bunu canım önemli bişey olabilir hamilesin şakaya gelmez böyle şeyler 39 haftayım çocuğum hareketleri yavaşladı son 3 gündür sinirlerim bozuldu çok şükür doktorum normal dedi 🤲🏻 Yani demek istediğim şey aksatmadan git bi doktoruna

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bacım karnıma şuan kramp giriyor belimde çok agrı var normalmi
Allahım sen doguracan galiba doktorum normal dedi artabilir kramplar ama 45 dakikada bir gelen normal daha kısa süreli geliyorsa erken doğum olabilir dedi bebek hareketleri mutlaka say dedi on defa olmalı özellikle yemek yedikten sonra dinlenmeye geç oynuyormu ondan az oynarsa durma gel dedi sen de takip et canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mide bulantısı da doğum belirtilerinden

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Allahım sen doguracan galiba doktorum normal dedi artabilir kramplar ama 45 dakikada bir gelen normal daha kısa süreli geliyorsa erken doğum olabilir dedi bebek hareketleri mutlaka say dedi on defa olmalı özellikle yemek yedikten sonra dinlenmeye geç oynuyormu ondan az oynarsa durma gel dedi sen de takip et canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mide bulantısı da doğum belirtilerinden
Dün gece ölecektim daha şimdi uzandım

Tüm sayfalar yüklendi.