Gebelikte göbek kaşıntısı normal mi ?

• Konbuyu başlatan Bebiss42
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebiss42 tarafından oluşturulan Gebelikte göbek kaşıntısı normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 774 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte göbek kaşıntısı normal mi ?
Konbuyu başlatan Bebiss42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 36 haftaligim kızarıklık yok ama göbeğimde çatlak fazla var ve gobegim aşırı derecede bir haftadır kaşınıyor. Kan degerlerimde normal. Vazelin sürüyorum bundan oluyor olabilir mi başına gelen oldu mu hiç
Cok kasırsan catlar diyorlar bnmde cok kasiniyordu hic kasimadim 6 hafta oldu dogum yapali şukür hiç çatlagim yok

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 36 haftaligim kızarıklık yok ama göbeğimde çatlak fazla var ve gobegim aşırı derecede bir haftadır kaşınıyor. Kan degerlerimde normal. Vazelin sürüyorum bundan oluyor olabilir mi başına gelen oldu mu hiç
Cok normal kuzum son gunler benim de oyle olurdu yirtarcasina kaşırdım derin geriliyo iyice catliyor oyuzden kaşınıyor. Smdi ogluma hamileyim 33+4 haftaligiz kasindiginda ellememeye çalışıyorum daha cok catlamasin diye bluzun ustunden kasiyorum sende oyle yap canım

T

Tuba karaman

Guest
Canm kaşıntı normal sürekli nemlendir vazelin degil de zeytinyağı veya bebek yağı kullanabilirsin .benim tek karnimda değil a dan Z ye vücudumun her yeri kasiniyorsu çok kötüydü ama çok şükür çatlak falan olmadı hiç doğum yaptıktan sonra bütün kasintim bir anda kesildi

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kaşıma bence kaşıntı çatlamaya sebep olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Badem yağı önermişti doktor kullanabilirsin hem kaşıntı için hem çatlak için

Tüm sayfalar yüklendi.