Gebelikte herkese Covid-19 aşısı mı yapılıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Gebelikte herkese Covid-19 aşısı mı yapılıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,730 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte herkese Covid-19 aşısı mı yapılıyor
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ikizler annesi

Sinemm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 20 gün önce ilk doz aşımı oldum. 3. Aydan önce gebelere yapılmıyormuş. Yeni karardan haberin yok ama dr.um ben öğretmen ve sağlık çalışanı anne adaylarımın aşı yaptırmalarını istedim eğer sana da aşı çıktıysa değerlendirmemi öneririm dedi. Hastalanmazsın demiyorum ama hafif grip gibi ayakta ilaçsız atlatırsın dedi Hamilelere sadece sinovac öneriliyormuş. Canlı aşı olmadığı için yan etkisi diğer aşıya göre yok denecek kadar az dedi. Yine de detaylıca araştırmanı içine sinerse yaptırmanı öneririm

I

Ikizler annesi

Guest
Benim arkadaşım yeni doğum yaptı doğum yaptığı hastanede 1 gebenin koronadan olduğunu digerininden yoğun bakımda olduğunu söyledi ve beni arayıp özellikle aşını ol dedi bu durum üzerine doktoruma sorduğumda bu yeni delta veryantinin gebeleri çok etkilediğini ve kesinlikle aşı olmam gerektiğini söyledi 15 HAFTALIK hamileyim ve sinovac aşısı oldum hicbir yan etkisini de görmedim çok şükür bebeğinizi ve kendinizi tehlikeye atmayın derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar