Gebelikte hiç kusmamak normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hafureren tarafından oluşturulan Gebelikte hiç kusmamak normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,242 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte hiç kusmamak normal mi ?
Konbuyu başlatan Hafureren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafureren

Hafureren

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ilk gebeliğim 5 haftalık gebeyim ben hiç kusmuyorum ya sadece arada tansiyonum düşüyor gibi oluyor o bu normal mi hiç kusmadım ya sanki hamile değilim birşeyden midem de bulanmıyor

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ilk gebeliğim 5 haftalık gebeyim ben hiç kusmuyorum ya sadece arada tansiyonum düşüyor gibi oluyor o bu normal mi hiç kusmadım ya sanki hamile değilim birşeyden midem de bulanmıyor
Canim ne güzel işte daha başlayabilir çok yeni ama inşallah olmaz güzel güzel beslenirsin ben iki oğlumda artık bogazimdan kan geliridi kızımda hiç. Yoktu sıfır ben de inanmıyordum ki hamileyim okadar güzel geçti ilk aylar şuan 34 haftalık olduk güzel güzel beslen miden bulanmiyorken

Seccill

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 7 haftalık hamileyim bende aynı şekilde hiç kusmuyorum mide bulantım yok ve bence çok iyi çok şanslıyız sadece iştahsızlık var o kadar

Asel elıf

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ilk gebeliğim 5 haftalık gebeyim ben hiç kusmuyorum ya sadece arada tansiyonum düşüyor gibi oluyor o bu normal mi hiç kusmadım ya sanki hamile değilim birşeyden midem de

Masallah ne güzel iste ilk kızımda 22 haftalık oluncaya kadar kustum sımdı ikinci kızıma 27 haftalık hamileyim resmen kan kusuyorum bogazlarım patlıyor agzımdan kan gelıyo resmen inşallah senınkı boyle devam eder de bunları yazamazsın canım

Tüm sayfalar yüklendi.