Gebelikte hiç kusmamak normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hafureren tarafından oluşturulan Gebelikte hiç kusmamak normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,275 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte hiç kusmamak normal mi ?
Konbuyu başlatan Hafureren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafureren

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ilk gebeliğim 5 haftalık gebeyim ben hiç kusmuyorum ya sadece arada tansiyonum düşüyor gibi oluyor o bu normal mi hiç kusmadım ya sanki hamile değilim birşeyden midem de bulanmıyor
İnşallah böyle devam eder bende senin gibiydim 7.haftada bı başladı günlerce mutfagimin kapısından giremedim ne yemek yapabildim nede yiyebildim eşim hazrladi yedi hep başkası yemek yerken bile odada duramiyordum

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ilk gebeliğim 5 haftalık gebeyim ben hiç kusmuyorum ya sadece arada tansiyonum düşüyor gibi oluyor o bu normal mi hiç kusmadım ya sanki hamile değilim birşeyden midem de bulanmıyor
Cnm benim dah gec baslamisti sanirim 7. 8. Haftalar da ama sadece mide bulandim vardi bende hic kusmadim. Bir kez sabah ac karnina safra kustum okadar. İns sen kolay rahat bir gebelik gecirirsin cnm

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende hiç kusmuyordum o haftalarda 25 haftadan sonra başladım kusmaya , miğde yanması çok oluyo bende dayanamıyorum

M

Melek800

Guest
Benim on ikimci haftadan sonra başladı doğuma kadar sürdü sabah yoktu ama akşlamlar yatamazdım kusmaktan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar