Gebelikte ideal kilo alımı ne olmalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ÇINAR'IN ANNESİİ tarafından oluşturulan Gebelikte ideal kilo alımı ne olmalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,923 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ideal kilo alımı ne olmalı
Konbuyu başlatan ÇINAR'IN ANNESİİ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

ÇINAR'IN ANNESİİ

Kayıtlı Üye
rank
Mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım şu an 23+0 hafta hamileyim. 63 kilo ile hamile kaldım şu an 70 kilodayım fazla mı sizce

Mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım şu an 23+0 hafta hamileyim. 63 kilo ile hamile kaldım şu an 70 kilodayım fazla mı sizce
bence fazla değil sanki ama yine de hamur işlerine filan dikkat et çünkü son aylarda istemsizce alıyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bu arada hoşgeldiniz aramıza😊😊

ÇINAR'IN ANNESİİ

Kayıtlı Üye
rank
bence fazla değil sanki ama yine de hamur işlerine filan dikkat et çünkü son aylarda istemsizce alıyorsun
Hamur işi ile aram hıc yok ama aşırı derecede su içiyorum ( günde en az 20 bardak) sanırım yemekle beraber çok tükettiğimden bu kadar fazla alıyorum

bu arada hoşgeldiniz aramıza😊😊
Çok teşekkür ederim hoşbuldum🥰

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilkinde 17 ikincide 13 kilo aldım bünyeye bağlı kilo alımı ama son zamanda daha cabuk kilo alıyor insan ben 5 ay kilo almayıp 6 inci ayda sürekli salata tek yememe rağmen 1 haftada 7 kilo almıştım

ÇINAR'IN ANNESİİ

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilkinde 17 ikincide 13 kilo aldım bünyeye bağlı kilo alımı ama son zamanda daha cabuk kilo alıyım ben 5 ay kilo almayıp 6 inci ayda sürekli salata tek yenemem rağmen 1 haftada 7 kilo almış

Ben ilkinde 17 ikincide 13 kilo aldım bünyeye bağlı kilo alımı ama son zamanda daha cabuk kilo alıyım ben 5 ay kilo almayıp 6 inci ayda sürekli salata tek yenemem rağmen 1 haftada 7 kilo almıştım
Sağlık ocağında hemşire çok fazla almışsın dedi tabi haliyle moralmen sıfıra düşüyor insan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar