Gebelikte ilk haftalarda bebek hissedilir mi erken mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Gebelikte ilk haftalarda bebek hissedilir mi erken mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,252 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ilk haftalarda bebek hissedilir mi erken mi ?
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum seğirmeler olabilir bunun bebek hareketleriyle ilgisi yoktur. 9 haftalıksa bebeğin hareket etmeye başladı yavaş yavaş ultrasonda görünür ama bunu sen hissedemezsin. Bebek hareketlerini 20. Haftada hissedebiliyorsun

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Birinden duydum bu 9 hafta da falan dr renkli ultrosanla bakıyormuş doğru mu bakıyor çok heyecanlandım da :) bir de hareket edebiliyormuş bebek anne karnında ama bunu anne hissetmek için erkenmıs doğru mu ? :) ben gece yattığımda sırt üstü veya sola sessiz olunca etraf sanki kalp atışını hissediyorum karnımda olabilir mi yada gaz mı 😅😅 nolur yargılanmayın ben cahilim ilk bebeğim olacak insallah sağlıklı bir şekilde bu haftaya gelmemişti ilkica

Birinden duydum bu 9 hafta da falan dr renkli ultrosanla bakıyormuş doğru mu bakıyor çok heyecanlandım da :) bir de hareket edebiliyormuş bebek anne karnında ama bunu anne hissetmek için erkenmıs doğru mu ? :) ben gece yattığımda sırt üstü veya sola sessiz olunca etraf sanki kalp atışını hissediyorum karnımda olabilir mi yada gaz mı 😅😅 nolur yargılanmayın ben cahilim ilk bebeğim olacak insallah sağlıklı bir şekilde bu haftaya gelmemişti ilki
Sağima veya soluma yatsam bebek ezilir mi diyen arkadaş görmüştüm 😂😂😄 cahillik değil canım insanın ister ilk ister beş çocuğu olsun bebeden bebeye fark var hepsi farklı hamilelik yaşatıyor insana o yüzden cahillim deme 😘 minnosunu kucağına almakta nasip olsun inşallah 🤲

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Birinden duydum bu 9 hafta da falan dr renkli ultrosanla bakıyormuş doğru mu bakıyor çok heyecanlandım da :) bir de hareket edebiliyormuş bebek anne karnında ama bunu anne hissetmek için erkenmıs doğru mu ? :) ben gece yattığımda sırt üstü veya sola sessiz olunca etraf sanki kalp atışını hissediyorum karnımda olabilir mi yada gaz mı 😅😅 nolur yargılanmayın ben cahilim ilk bebeğim olacak insallah sağlıklı bir şekilde bu haftaya gelmemişti ilki
Gaz kuzum dr bana dedi ilk aylarda gaz çok birikir bebek büyüdükçe geçer diye

Gaz kuzum dr bana dedi ilk aylarda gaz çok birikir bebek büyüdükçe geçer diye
Hım anladım canım Çok sağol :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağima veya soluma yatsam bebek ezilir mi diyen arkadaş görmüştüm 😂😂😄 cahillik değil canım insanın ister ilk ister beş çocuğu olsun bebeden bebeye fark var hepsi farklı hamilelik yaşatıyor insana o yüzden cahillim deme 😘 minnosunu kucağına almakta nasip olsun inşallah 🤲
Ayyy canım 😍😍😍😘😘😘😘 allah razı olsun insallah canım

9 hafta çok erken hissetmen için ilk gebelikte biraz daha geç hissediliyor benim üçüncü 17 ci haftada hafif bi tekme gibi hissettim birde böyle içten karnına sanki hafif tırnak değiyor gibi oluyor
Benim bu 2. Hamileliğim ama ilki yaşayamadı insallah bu Yaşar hayırlısıyla ve saglıkla

Erken canım Rabbim gönlüne göre versin 💕
Amin canım çok teşekkür ederim ☺️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Erkek bebek erken canlanirmiş bnm kızımda hiç öyle olmadı iki oğlum da da aynen dediğin gibi oldu çoğu kişi demişti inanmamıştım 😂

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Simdi hissettiğin gazdır canım kalp atışını hissedemezsin hiç sadece hıçkırık ve hareketlerini anlarsın onlar da 4. Aydan sonra 😇

Simdi hissettiğin gazdır canım kalp atışını hissedemezsin hiç sadece hıçkırık ve hareketlerini anlarsın onlar da 4. Aydan sonra 😇
Tamam canım çok sağol 😍😍

Erkek bebek erken canlanirmiş bnm kızımda hiç öyle olmadı iki oğlum da da aynen dediğin gibi oldu çoğu kişi demişti inanmamıştım 😂
AA hadi ya bizimkiler kız istiyor nasip olursa yasarsa insalalh

Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benim cok normal bilmemen, gebeligin başında aynı senin gibiydim o kalp atışı sandığın damar atması olabilir cnm bebişin haraket ediyir ama kucuk cok sen daha hisedemessin

Cnm benim cok normal bilmemen, gebeligin başında aynı senin gibiydim o kalp atışı sandığın damar atması olabilir cnm bebişin haraket ediyir ama kucuk cok sen daha hisedemessin
Dimi hissedemem bu haftalar da ama yasama belirtisi verse ufaklık diğerini kaybettim bundan da çok korkuyorum biliyormusun yelek amigurımi vs yapasım gelmiyor korkudan eşim annem yani kayınvalidem falan yelek ör yatıyorsun ya vakit geçer diyorlar ama ben suan bebekle ilgili bişi yapmak istemiyorum hayal kurmaktan korkuyorum yani :) :(

Tüm sayfalar yüklendi.