Gebelikte ilk haftalarda bebek hissedilir mi erken mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Gebelikte ilk haftalarda bebek hissedilir mi erken mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,249 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ilk haftalarda bebek hissedilir mi erken mi ?
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Birinden duydum bu 9 hafta da falan dr renkli ultrosanla bakıyormuş doğru mu bakıyor çok heyecanlandım da :) bir de hareket edebiliyormuş bebek anne karnında ama bunu anne hissetmek için erkenmıs doğru mu ? :) ben gece yattığımda sırt üstü veya sola sessiz olunca etraf sanki kalp atışını hissediyorum karnımda olabilir mi yada gaz mı 😅😅 nolur yargılanmayın ben cahilim ilk bebeğim olacak insallah sağlıklı bir şekilde bu haftaya gelmemişti ilki
Maşallah ne güzel canım benim darısı olmayanların başına olsun 🙏🙏

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Birinden duydum bu 9 hafta da falan dr renkli ultrosanla bakıyormuş doğru mu bakıyor çok heyecanlandım da :) bir de hareket edebiliyormuş bebek anne karnında ama bunu anne hissetmek için erkenmıs doğru mu ? :) ben gece yattığımda sırt üstü veya sola sessiz olunca etraf sanki kalp atışını hissediyorum karnımda olabilir mi yada gaz mı 😅😅 nolur yargılanmayın ben cahilim ilk bebeğim olacak insallah sağlıklı bir şekilde bu haftaya gelmemişti

Birinden duydum bu 9 hafta da falan dr renkli ultrosanla bakıyormuş doğru mu bakıyor çok heyecanlandım da :) bir de hareket edebiliyormuş bebek anne karnında ama bunu anne hissetmek için erkenmıs doğru mu ? :) ben gece yattığımda sırt üstü veya sola sessiz olunca etraf sanki kalp atışını hissediyorum karnımda olabilir mi yada gaz mı 😅😅 nolur yargılanmayın ben cahilim ilk bebeğim olacak insallah sağlıklı bir şekilde bu haftaya gelmemişti ilki
Bende şuanda 5 hafta 3 günlüğuz 3 hafta sonra gel dedi renkli ultrasonda gösterem dedi ve kalp atışı için doğru çok az Dr renkli gosteriyo hani ultrason makinaları son model olanlar gosteriyo diye bilyorum

Bende şuanda 5 hafta 3 günlüğuz 3 hafta sonra gel dedi renkli ultrasonda gösterem dedi ve kalp atışı için doğru çok az Dr renkli gosteriyo hani ultrason makinaları son model olanlar gosteriyo diye bilyorum
Ayy insallah canım cpk teşekkür ederim

Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Dimi hissedemem bu haftalar da ama yasama belirtisi verse ufaklık diğerini kaybettim bundan da çok korkuyorum biliyormusun yelek amigurımi vs yapasım gelmiyor korkudan eşim annem yani kayınvalidem falan yelek ör yatıyorsun ya vakit geçer diyorlar ama ben suan bebekle ilgili bişi yapmak istemiyorum hayal kurmaktan korkuyorum yani :) :(
Cnm cok iyi anliyorum seni ilkini bende kaybettim ayni senin gibi dusunuyodum,Allah sağlıkla inşallah kucağına almayi nasip eder❤

Tüm sayfalar yüklendi.