Gebelikte Kabızlığa Ne İyi Gelir

• Konbuyu başlatan EmelOzan
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EmelOzan tarafından oluşturulan Gebelikte Kabızlığa Ne İyi Gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,102 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Kabızlığa Ne İyi Gelir
Konbuyu başlatan EmelOzan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Tgba

Guest
rank
32 haftadayim ben de ilk kez bu kadar kabizlik cekiyorum 3 gun oldu benim de bazen 4 5 oldugu da oluyor erken dogum riskim var genelde yataktayim o da beni cok zorluyor onceden ev icinde de olsa 3000 adim falan atiyordum gunde faydasi oluyordu Ne kayisi hosafi ne zeytinyagi yogurt sebze meyve hic kar etmiyor Duphalac diye bir surup var doktor yazdi ama ilac da icesim gelmiyor o kadar cok progesteron kan sulandirici falan kullandim ki 😞 demir ilaci da beni mahvetti Her sey evlatlarimizin sagligi icin ne yapalim
Bir arkadasim var oda hamile ozel hastaneye gidiyor dr kabak ve yogurt onerdi onu yapinca 2 saat icinde ise yariyirmus denemek isterseniz eger kabagi rendeleyip suda hasliyormus sonra blendirdan gecirip biraz tuz ekleyip yogurtla karistirip tuketiyormus

E

EmelOrhan

Guest
Kizlar 3 gündür tolete gidemiyorum. 11 haftadayım. Ne yapsam olmuyor, doktor terminim 3 gün sonra.. Ne tavsiye edersiniz...
Şimdiden teşekkürler
Kayısı ye bol su ic
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah herkeze yardımci olsun, inşallah geçici birşey dır tüm hamilelik devam etmez. Teşekkürler hepsini denerim 😊

Son düzenleme:

Kbraa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3 gündür tolete gidemiyorum. 11 haftadayım. Ne yapsam olmuyor, doktor terminim 3 gün sonra.. Ne tavsiye edersiniz...
Şimdiden teşekkürler
Bende aynı sorunu çok yaşıyorum ama mandalina çok iyi geliyor 1 tane mandalina yersen gerçekten çok rahatlayacaksın bende işe yarıyor umarım sana da yarar 😊

Deniz

Kayıtlı Üye
rank
Iyi akwamlar kizlar bende gobek deliyinde agri oluyor o normalmi 13 haftalik olduk lutfen yardimci olurmusunuz

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
32 haftadayim ben de ilk kez bu kadar kabizlik cekiyorum 3 gun oldu benim de bazen 4 5 oldugu da oluyor erken dogum riskim var genelde yataktayim o da beni cok zorluyor onceden ev icinde de olsa 3000 adim falan atiyordum gunde faydasi oluyordu Ne kayisi hosafi ne zeytinyagi yogurt sebze meyve hic kar etmiyor Duphalac diye bir surup var doktor yazdi ama ilac da icesim gelmiyor o kadar cok progesteron kan sulandirici falan kullandim ki 😞 demir ilaci da beni mahvetti Her sey evlatlarimizin sagligi icin ne yapalim
Günlük hurma ve ayva ye onların faydası çok oluyo bende o dertten muzdaribim çok kötü Bi şey gerçekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar