Gebelikte kabızlık ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nslhnunl tarafından oluşturulan Gebelikte kabızlık ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,846 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kabızlık ne iyi gelir
Konbuyu başlatan nslhnunl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

Busraahmet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kabızlık sorunum çok var ne yesem kabızlıktan kurtulurum
Canım bende çok çektim yeni yeni iyiyim şu aralar bence kabızlık için ilaç kullanmani tavsiye etmem bak kayısının mevsimi aç karna kayisi ye sabahları sonra kuru eriği kaynatıp suyunu içebilirsin ben kuru erikle rahatlardim

Fatma :-)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kabızlık sorunum çok var ne yesem kabızlıktan kurtulurum
Bende 4 5 gün çıkamadım hatta basur oldum dr ilac verdi üç gün kullandım sonrasında da kabak patlican bulgur ve yulaf tükettim şükür şu an çok iyiyim kayısı veya hoşafı hiç ise yaramadi bende ben sebze ağırlıklı beslenince kurtuldum geçmiş olsun umarım iyi gelir bide muhakkak kefir tüket oda iyi geliyor ben bi tane içince ertesi gün zor yetiniyorum lavaboya

B

Berra

Guest
Kuru incir sabahları aç karnına 2,3 adet ben böyle kurtuldum ve hatta kuru incir bebeğin gelişimine ve anneye çok faydalı vitamin ve mineral açısından tavsiye ederim ❤️

nslhnunl

Kayıtlı Üye
rank
Kuru hzum kuru kayisi hosafi yaotim şekersiz iyi geldi baslarda ama sonradan midemi agritti içemedim hep kaymay yedim rahatladim
Doktoruma söyledim cnm bir ilaç aldım günde bir defa tok karınla alıyom bu ilaç zaten

Ekli dosyalar

• D2BBC2F8-0DD1-42E0-8A91-D8BBADEDA59A.jpeg
    D2BBC2F8-0DD1-42E0-8A91-D8BBADEDA59A.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 82
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar