Gebelikte kaç hafta ara ile kontrole gidilmeli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi tarafından oluşturulan Gebelikte kaç hafta ara ile kontrole gidilmeli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,638 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kaç hafta ara ile kontrole gidilmeli
Konbuyu başlatan Sevgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi

Sevgi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10+4gnlk hamileyim ama en son 7 cı haftada keseye kalp atısı duydum 22 subatta gıttım muayne olayım dıye doktor muayne etmedi yakın zamanda olmşsndur dedi gıttıgn devlette fazla onemsemedi ara ara mide bulantısı devam edıyor ama korkuyorum karnım fazla yok birşey olmamıştır dimi

Nslhn

Kayıtlı Üye
rank
Neden muayene etmiyormuski ben tahlil icin 2 gün arayla gittim tekrar bakalım istermisin dedi yine gördük 1 ay sonra kontrole gelirsin dedi bende 8+6 günlüğüm

Sevgi

Kayıtlı Üye
rank
Blmıyorum ya bnm kndi düktorum buraya gelmene gerek yok kndine kadın dogumcu bul dedi birde kan tesntleir verdı yptrmam için onları yptrdum evlette dedım 10 haftalık hamileyim muayne olmak istıyorum daha yeni muayne olmşsndur gerek yok dedi şmdi başka bir dktora rendevu aldm oraaıda yapmazsa dırek ozele gtcem en sn 7 haftalık iken kalp ayısını dydum normalde 1 veya 2 ayda bir muayne ye cgrıyolarmş kprkuyprumda birşey olur sıye

Ezgi.

Kayıtlı Üye
rank
Blmıyorum ya bnm kndi düktorum buraya gelmene gerek yok kndine kadın dogumcu bul dedi birde kan tesntleir verdı yptrmam için onları yptrdum evlette dedım 10 haftalık hamileyim muayne olmak istıyorum daha yeni muayne olmşsndur gerek yok dedi şmdi başka bir dktora rendevu aldm oraaıda yapmazsa dırek ozele gtcem en sn 7 haftalık iken kalp ayısını dydum normalde 1 veya 2 ayda bir muayne ye cgrıyolarmş kprkuyprumda birşey olur sıye
Bende 7 haftalıkken kalp atışını duymaya gittim sonraki kontrolüm 11+5 ken olmuştu herhangi bir sıkıntı görünmediği taktirde ayda bir çağırıyolarlar

Sevgi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 7 haftalıkken kalp atışını duymaya gittim sonraki kontrolüm 11+5 ken olmuştu herhangi bir sıkıntı görünmediği taktirde ayda bir çağırıyolarlar
Ben som sn 7 hftalıkken gttm cnm 22 subatta gttm dktor muayne etmedi şmdi başka bir dktora rendevu aldm ozaman kadar 11 haftalık olucam inşallah ama korkuyorum birşey olmuştur belki dıye krnmda aynı buyume falan yok normali acaba

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Kızlar 10+4gnlk hamileyim ama en son 7 cı haftada keseye kalp atısı duydum 22 subatta gıttım muayne olayım dıye doktor muayne etmedi yakın zamanda olmşsndur dedi gıttıgn devlette fazla onemsemedi ara ara mide bulantısı devam edıyor ama korkuyorum karnım fazla yok birşey olmamıştır dimi
Normalde doktorlar ayda bir cagiriyor ama pandemi dolasiyla bence 2 ayda bir gidilmeli

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canım rahatsız olmadığın sürece doktor tekrar gelmen için gün veriyo zaten

Ezgi.

Kayıtlı Üye
rank
Ben som sn 7 hftalıkken gttm cnm 22 subatta gttm dktor muayne etmedi şmdi başka bir dktora rendevu aldm ozaman kadar 11 haftalık olucam inşallah ama korkuyorum birşey olmuştur belki dıye krnmda aynı buyume falan yok normali acaba
Normal tabiki daha çok küçük korkma birşey olmamıştır, Karnın çıkması kişiden kişiye göre değişiyo benimki 5 buçuk aylık daha yeni hamile olduğum belli oluyor, içini ferah tut

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar