Gebelikte Kalça ağrısı ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F2244 tarafından oluşturulan Gebelikte Kalça ağrısı ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,770 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Kalça ağrısı ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan F2244
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan F2244

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 21 haftamdayım erken ama kalça bacak ağrısından uyuyamıyorum benim gibi olan varmı ne yapmalıyım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 9+5im ama ağrıyor evet ama gebelikten öncede vardı gebelikten sonra daha çok olmaya başladı iki kilo almıştım ilk 7.haftaya kadar 2 haftada bulantı kusma derken tekrar aynı kiloya indim ve geçti fıtık olabilir bende düzleşme ve fıtık var çünkü

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bendede cok oldu hamilelikte ilk haftalarda başladı doğum yaptım hala devam ediyor
İlaç tedavisi felan verdimi doktorun hamileyken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 9+5im ama ağrıyor evet ama gebelikten öncede vardı gebelikten sonra daha çok olmaya başladı iki kilo almıştım ilk 7.haftaya kadar 2 haftada bulantı kusma derken tekrar aynı kiloya indim ve geçti fıtık olabilir bende düzleşme ve fıtık var çünkü
Ben 5 ayda 5 kg aldım ondanda olabilir ozaman

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İlaç tedavisi felan verdimi doktorun hamileyken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 5 ayda 5 kg aldım ondanda olabilir ozaman
Olabilir ani kilo artışı ve bebeğin omuriliğe olan baskısı kalça kemiklerine ve bacaklarına illaki etki etmiştir vücut alışık olmadığı bi ağırlığa ulaşınca tepki veriyor bende kilo aldığımda bu sorunu çok yaşıyorum normal hayatımda da hafif egzersizlerle açma germe hareketleriyle ve sırt üstü uzanarak hafifliyor düz zemine tercihen halı üzeri birazda masaj iyi gelebilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar