gebelikte kan ilacı Gyno ferro sanol içemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrç tarafından oluşturulan gebelikte kan ilacı Gyno ferro sanol içemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,927 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte kan ilacı Gyno ferro sanol içemiyorum
Konbuyu başlatan Mrç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şevval

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Aaaa.. tamam siz gyno Ferro diyirsunuz onun sanol olanını kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız. Kapsül şeklinde o ne tat ne koku oluyor." Gyno Ferro sanol " doktorunuza söyleyin muhakkak tablet değil kapsül şeklinde versin.
Kapsül olanını kullanıyorum zaten.
Aaaa.. tamam siz gyno Ferro diyirsunuz onun sanol olanını kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız. Kapsül şeklinde o ne tat ne koku oluyor." Gyno Ferro sanol " doktorunuza söyleyin muhakkak tablet değil kapsül şeklinde versin

Aaaa.. tamam siz gyno Ferro diyirsunuz onun sanol olanını kullanırsanız sıkıntı yaşamazsınız. Kapsül şeklinde o ne tat ne koku oluyor." Gyno Ferro sanol " doktorunuza söyleyin muhakkak tablet değil kapsül şeklinde versin.
Kapsül olanını kullanıyorum zaten. Hadi kötü. Aklima geldikçe midem bulanıyor. Görüntüsünden bile 😧
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kullanıyorum canm 3 aya yakındır cok suku4 yan etki yapmadı ama doktorum yapabileceğini söylemişti
Benimki yan etki değil işte. Ictigim ilk günden beri midemi bulandırıyor. Bir kaç saat tadı ağzımda rahatsiz oluyorum. Her sabah kalkıp içecek diye ödüm kopuyor

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Devit 3 kullanıyorum damla
Damla degil de hap olanından kullansanız rahatsiz etmez belki.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'a Allah ağzınla teması salise dahi sürmüyor, neden ki acaba? 🤷
Hiç bir fikrim yok. Psikolojik bence. Ilk günden kapsülü actim içindekilere baktim midem bulandı. Şimdi halen görüntüsü bile midemi bulandırıyor.

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Onu da denedim. Hatta sabah kahvaltı yapıp iki saat sonra içtim yine aynı. Şu kan ilaçlarını içmesek olmaz mi acaba ya
Bende sabah aşırı mide bulantısı yapiyodu bence akşam yemeklerden 3 4 saat sonra içip uyuyorum çok şükür artk mide bulantısı veya ağız tadı bozukluğu yapmiyo sende öyle dene cnm istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar