Gebelikte kan uyuşmazligi normal doguma engel olur mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma pp tarafından oluşturulan Gebelikte kan uyuşmazligi normal doguma engel olur mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,921 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kan uyuşmazligi normal doguma engel olur mu ?
Konbuyu başlatan Fatma pp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Hayir olmuyor. Benim de esimle kan uyuşmazlığım var. İlk bebeğim 8 haftalikken karnimda öldü. Kürtaj oldum. Kurtajdan sonra iğne yaptılar. 4 yıl sonra tekrar hamile kaldım. Normal dogumdan sonra iğne yaptılar. 3. Gebeligimde doktor bana 28 haftalikken gel iğne yapalım demiş ama ben hatırlamadığım için igne olmadım. Yine normal doğum yaptım ve doğum sonrası iğne oldum. Suan 4. Gebeligim ve 28 haftalikken gittim ama bu sefer de doktor doğum sonrası da yapılabilir sen istersen simdi yapalım istersen doğum sonrası dedi. Bende doğum sonrasını tercih ettim. 28 haftalikti gittiğimde bebek tersti. Cumartesi 35 haftalik olacaz in saa Allah dönmüştür. Yanniii uzun oldu ama uyuşmazlık olmasına rağmen 2 tane normal doğum yaptım ve buda in saa Allah normal olursa 3 olacak. :)))))))))
Canım hamilelikte iğne vurmalarının sebebi bebekle kan uyuşmazlığınız varsa herhangi bir kanama OLURSA anne ve bebeğin kanı birbrr
20-24-28 haftalarda aşılarım var resmen 4 hafta arayla 3 ayrı aşı olacağım 😂
Sana neden bukadar aşı vuruluyor sadece 28. Haftada vuruluyor bu aşı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar