Sorum var Gebelikte kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Gebelikte kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,630 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kanama
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didemre16

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şimdi geldim doktordan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dua edin bana kızlar inşallah canım hepimiz sağ sağlim alalım kucağımıza 🤲
Ederiz kuzum riskli dönemleri hemen atlat ınşallah içini rahat tut sakın stres yapma rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Ederiz kuzum riskli dönemleri hemen atlat ınşallah içini rahat tut sakın stres yapma rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
İnşallah canım allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum öncelikle geçmiş olsun progestan ve iğne kullanıyorsan ilaçlarını kullanmaya, bol bol dinlenmeye özen göster. Yerleşme kanaması 3 günü geçmeyecek şekilde ve 1 pedi doldurmayacak şekilde olur. Rabbim evladınla sağ salim kavuştursun inşallah
İnşallah canım baya oldu kanama 1 pedi geçmiştir

Merhaba kızlar 5+5 haftalık hamileyim sabah adet kanaması gibi kanamam oldu hemen doktora gittim bebeğim gelişmiş kalbide küçük küçük atmaya bailamış sesini tam duyamadık ama kanamada olabilir dedi hep dinlen dedi ben zaten annemde kalıyorum hiç iş falan yapmadım böyle olan varmı acaba
İlk aylar çok dikkatlı ol canım ilaç verdi mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar