Sorum var Gebelikte kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Gebelikte kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,635 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kanama
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didemre16

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 5+5 haftalık hamileyim sabah adet kanaması gibi kanamam oldu hemen doktora gittim bebeğim gelişmiş kalbide küçük küçük atmaya bailamış sesini tam duyamadık ama kanamada olabilir dedi hep dinlen dedi ben zaten annemde kalıyorum hiç iş falan yapmadım böyle olan varmı acaba
3aylikken 2 kez kanama gecirdim progestan verdi surekli yaticaksin dedi doktorum 6 aylikken riskim kalkmisti surekli yat cnmilk 3 ay onemli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi geldim doktordan

Dua edin bana kızlar inşallah canım hepimiz sağ sağlim alalım kucağımıza 🤲
Insallah cnm bazi bebisler nazli oluyor insallah saglikla dogar

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
3aylikken 2 kez kanama gecirdim progestan verdi surekli yaticaksin dedi doktorum 6 aylikken riskim kalkmisti surekli yat cnmilk 3 ay onemli

Insallah cnm bazi bebisler nazli oluyor insallah saglikla dogar
Yatıyorum hep canım seninde adet gibimiydi kanaman ah bi doğsunda ben nazlıyı göstericem ona ömrümden ömür gitti

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kanama bitince riskte bitiyormu peki

O bebeğin şekline bağlı canım mesela benim 10. Haftada düşük tehlikem başladı kanama ile ilaç kullandım kanama bitti 10 gün filan kullandım ama sonra doktoeum konrtol etti ilacını kullanmana gerek yok dedi senin de doktorun diğer kontrolde söyler merak etme devam et yada etme diye

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
O bebeğin şekline bağlı canım mesela benim 10. Haftada düşük tehlikem başladı kanama ile ilaç kullandım kanama bitti 10 gün filan kullandım ama sonra doktoeum konrtol etti ilacını kullanmana gerek yok dedi senin de doktorun diğer kontrolde söyler merak etme devam et yada etme

O bebeğin şekline bağlı canım mesela benim 10. Haftada düşük tehlikem başladı kanama ile ilaç kullandım kanama bitti 10 gün filan kullandım ama sonra doktoeum konrtol etti ilacını kullanmana gerek yok dedi senin de doktorun diğer kontrolde söyler merak etme devam et yada etme diye
Anladım canım inşallah biter benimde normale dönerim🤲

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yatıyorum hep canım seninde adet gibimiydi kanaman ah bi doğsunda ben nazlıyı göstericem ona ömrümden ömür gitti
Düsun cnm doktor alttan muayene için catala koydugunda yerlere hep kan damlamişti cok şukur saglikla dogdu ama hamileligim boyunca hep yattim agir iş yapmadim şimdide canima ot tikiyor yaramaz böcük

Nur333

Kayıtlı Üye
rank

Muayeneye gittiğinde doktor sana söyler zaten kanama alanı oluşmuş ya da kanama alanı gözükmüyor diye. Bana doktorum demişti ki düşük engellenemez olacağı varsa her türlü olur. Ama ilk haftalarda kanaması olan çok arkadaşım oldu hatta bir tanesi tüp bebek yaptırmıştı sonucu almadan kanaması oldu adet oldum sanmış ikizlere gebeydi sen hiç sıkma canını bol bol dinlen bol su iç beslenmene dikkat et. Ben ağır bir işte çalışıyorum yeri grliyor ağırlık kaldırmak zorunda kalıyorum ama çok şükür geçti şimdi 28. Haftaya geldik bile.

Tüm sayfalar yüklendi.