Sorum var Gebelikte kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Gebelikte kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,628 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kanama
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didemre16

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Düsun cnm doktor alttan muayene için catala koydugunda yerlere hep kan damlamişti cok şukur saglikla dogdu ama hamileligim boyunca hep yattim agir iş yapmadim şimdide canima ot tikiyor yaramaz böcük
Msşallahya yatmakta çok sıkıyor ama mecburuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Muayeneye gittiğinde doktor sana söyler zaten kanama alanı oluşmuş ya da kanama alanı gözükmüyor diye. Bana doktorum demişti ki düşük engellenemez olacağı varsa her türlü olur. Ama ilk haftalarda kanaması olan çok arkadaşım oldu hatta bir tanesi tüp bebek yaptırmıştı sonucu almadan kanaması oldu adet oldum sanmış ikizlere gebeydi sen hiç sıkma canını bol bol dinlen bol su iç beslenmene dikkat et. Ben ağır bir işte çalışıyorum yeri grliyor ağırlık kaldırmak zorunda kalıyorum ama çok şükür geçti şimdi 28. Haftaya geldik bile.
Bende bi kanama alanı yoktu canım doktor bile neden kanamam olduğunu anlamadı şuan kanamamda yok bitti şükür

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar