Gebelikte karın ağrısı neden olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güzel annen tarafından oluşturulan Gebelikte karın ağrısı neden olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,717 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte karın ağrısı neden olur
Konbuyu başlatan Güzel annen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tgba

Tgba

Guest
rank
Bebek tutunmaya calisiyordur ilk haftalarda boyle oluyor adet sancısı tarzı oluyirdu benimde

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Icinde bir canli buyuyor bunlar gayeet normal seyler kanama ve suyun gelmedigi surece sancisida yorguunluguda mide bulantisida gayet normal seyler

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
arkadaşlar bnmde ultrason 4 hafta oldu benimde sağ kassığım ma krap girergibi oluyor sonra geçiyor

Ü

Ümran

Guest
4 haftalık gebeyim sabahları uyanınca karnım çok ağrıyor her sabah bu böyle olur
Bisey saracam benimde adetjmニiki gün geçti 23 de olmam gerekiyordu olmadım ber haftadirda adet olacakmisim gibi agri oluyor kasiklarimda batna falan bugün test yaptim negatif acaba erken mi başına böyle bisey gelen varmı yardim lütfen

Tgba

Guest
rank
Bisey saracam benimde adetjmニiki gün geçti 23 de olmam gerekiyordu olmadım ber haftadirda adet olacakmisim gibi agri oluyor kasiklarimda batna falan bugün test yaptim negatif acaba erken mi başına böyle bisey gelen varmı yardim lütfen
2 3 gun daha bekleyin adet olmazsaniz tekrar test yapin yada saglik ocaginda kan verin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar