Gebelikte kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnci GÖKTUĞ tarafından oluşturulan Gebelikte kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,275 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kilo
Konbuyu başlatan İnci GÖKTUĞ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ama nasıl gidecek bu zaten vardı kilofan dolayı şimdi sanki üstüne bi parça daha bağlanmış gibi 😭
Canım kızım olmadığı için bilmiyorum doğumdan sonrasını ama doğumdan sonra kilo verdikçe normale döner büyük ihtimalle. İki kuzeniminde kızı var birinde bir birinde iki tane biri hiç doğurmamış gibi doğumdan sonra hepsini verdi göbek kalça hiçbir şey kalmadı sezaryen olduğu halde hemde. Diğeri çok zayıftı, önceki haline göre az daha toplu ama normal ideal şuan kilosu, kalça vs kalmadı öyle onda da.

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamişler merak ettigim bir sey var. Bn 32+3 um 62 ile gebe kaldım şu an 77 kiloyum yani baya kilo aldim doguma kadar ne olcak hiç bilmiyorum sizlerde kilo nasil var mi benim gbi boyle olan ?( Bu arada tabiki bebegimi saglikla alayim kucagima gerisi onemli degil)
Meraba canim bende 27+1 74 baslamisim sua 84 😂bu gedisle 100 vurucam evet esas bebeyimiz salikli olsunda klo iste veririz gider 😂gidmeyincede gitmesin 😬
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

E
Canım ben ilk oğlumda çok kilo aldım 45 le hamile kalıp 75 80le doğuma girmiştim kilo aldım deme yani 😂😂 ikincide 10 12 falan aldım galiba bunda bakalım kaç kilo alacağım doğuma kadar. Korkma ama doğumdan sonra veriliyor genelde ☺️
Evet ya nedense ilk cocukda cok klo alir insan bende 47 ile baslayib 81 bitirdim ikinci cocugum kiz olmasina ragmen 70 baslayib 80 bitirdim bu cocukda rekort vurucam😳🤣insallah zayiflarim yoksa kafayi yerim🤣

Son düzenleme:

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım kızım olmadığı için bilmiyorum doğumdan sonrasını ama doğumdan sonra kilo verdikçe normale döner büyük ihtimalle. İki kuzeniminde kızı var birinde bir birinde iki tane biri hiç doğurmamış gibi doğumdan sonra hepsini verdi göbek kalça hiçbir şey kalmadı sezaryen olduğu halde hemde. Diğeri çok zayıftı, önceki haline göre az daha toplu ama normal ideal şuan kilosu, kalça vs kalmadı öyle onda da.
İşte herkesin bünyesi aynı değil kuzucum benim hem boy hem kilo psikolojim bozuldu ya

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk qebeliqmde 45le kaldım 65le doqrdum doqumdan snra istemediq.benim halde düştüm 47 kiloya 🤦‍♀️ snra qünlük patates yiye yiye 53e cika bildim 3 senede. Şuan 27 haftaliqm en son kilom 59du 1bucuk aydr kilomu bilmiyrm. Kıza qebeyim kalcam oldu olmasida hosuma qitti bi bakıma öncesinde pek yoktu çünkü 😄 benim bünyem kilo tutmuyor bu doqumumdan snrada uçar qider yani 🤭

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hamişler merak ettigim bir sey var. Bn 32+3 um 62 ile gebe kaldım şu an 77 kiloyum yani baya kilo aldim doguma kadar ne olcak hiç bilmiyorum sizlerde kilo nasil var mi benim gbi boyle olan ?( Bu arada tabiki bebegimi saglikla alayim kucagima gerisi onemli degil)
Bnde 64 le kaldim suan bnde 33. Haftadayim 71 bnde

İlk gebeliğimde 70 ile hamile kaldım 100 le doğuma gittim verip verip aldım 7 sene içinde buna da 100 le hamile kaldım 105 oldum 25+6 yız almamak için direniyorum veremiyorum sonra çünkü şeker ve troid var çünkü zorluyor beni. Allah yardımcımız olsun

Ama bişey dicem kızlar ilk gebeliğim erkek bebek kilo almama rağmen kalçam büyümemişti bu kadar bu kız arka taraf ayrı bi dünya oldu resmen ya neden böyle oluyor
Kizlarda kalcalar büyüyor ewet 😀😀

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya nedense ilk cocukda cok klo alir insan bende 47 ile baslayib 81 bitirdim ikinci cocugum kiz olmasina ragmen 70 baslayib 80 bitirdim bu cocukda rekort vurucam😳🤣insallah zayiflarim yoksa kafayi yerim🤣
Aynen canım ilkinde mi çok alınıyor biz mi abarttık diye çok aldık bilmiyorum ama bi yerde var bi sıkıntı 😂😂 bunda hamile kalmadan önce kilo almıştım zaten biraz pandemi döneminde eve kapanıp kalmaktan bide hamile kalınca daha da aldım doğumdan sonra bi şekilde vermemiz lazım bizim bunları olmayacak böyle 😂

Naile🥰

Kayıtlı Üye
rank
36 haftalık hamileyim. 59-la hamile kaldım, şimdi 67 kiloyum. Dengeli gidiyorum sanırım. Sen de inşallah sağlıcakla bebeyini kucağına alırsın🤲 6 ayda verirsin kilolarını)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar