gebelikte Kızartma turşu zararlı mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan gebelikte Kızartma turşu zararlı mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 537 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte Kızartma turşu zararlı mı
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba gebelikte kızartma turşu vb şeyler yemek çok mu sakıncalı yaa canım istiyor napabilirim çok aşırı dikkat mi etmek gerekiyor

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba gebelikte kızartma turşu vb şeyler yemek çok mu sakıncalı yaa canım istiyor napabilirim çok aşırı dikkat mi etmek gerekiyor
Merhaba canım, dikkat etmek gerekir tabikide ama haftada 1 veya 2 kez az az yenen şeylerde bir sakınca olmaz canınızin çektiği seyelrden az az yemelisiniz. Dr. Kağan Kocatepe diye bir doktor var ve çok da bilgilidir kendinisin anlatımlarında da görürsünüz yeme icmede. Haftada bir veya iki kez yenen ayda yılda bir iki kez yenen kızartma hamburger kola gibi şeyler bir sakınca yaratmaz diyor ❤️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Az yağlı fırında da kızartabilirsin canım tedirgin oluyorsan. Ben yiyorum kızartma domates soslu falan eşim istiyor dayanamıyorum bulantılarım da hafifledi canım istiyor artık atıyorum ağzıma bide mayonez ve ranch sos çok seviyorum az az batırıyorum hiç yapmamam gerek ama dayanamıyorum onlarada🙁🙁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar