Gebelikte Kordon dolanması

• Konbuyu başlatan Yiğit Ali nin annesi
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yiğit Ali nin annesi tarafından oluşturulan Gebelikte Kordon dolanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 916 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Kordon dolanması
Konbuyu başlatan Yiğit Ali nin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepesma
Y

Yiğit Ali nin annesi

Guest
Arkadaşlar 34haftalikkrn kordon bir kez dolanmış dedi doktor sıkıntı olur mu acaba yada sezeryana mi alır doktor

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 34haftalikkrn kordon bir kez dolanmış dedi doktor sıkıntı olur mu acaba yada sezeryana mi alır doktor
Ben dün ineternette dinledim bunu, kordon dolanmasıyla normal doğum yaptırdığımız oldu dedi doktor, ama arkadaşımın başına geldi bebeği çok hareketsiz kalmıştı, nst ye bağlanınca kordon dolanması olduğu ortaya çıktı sezeryana alındı. Hareketlerini düzenli takip et olur mu hareketlimi değil mi bebek diye.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Onu bende merak ediyordum canım geçenlerde sordum druma tek sefer dolanması sıkıntı olmuyor 4 5 sefer dönerse riskli o zaman acil ameliyata alınır dedi tek tur sürekli dolanıp geri çözülüyor zaten onu sıkıntı etmiyoruz biz dedi bi sorun olmaz inşallah seninde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sıkıntılı bi durum olsa çıkarmazdı zaten hastaneden yatırıp kontrol altına alırlardı içini ferah tut iyi düşün iyi olsun

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Bana doktorum karnindayken bunun zarari olmaz hicbir sekilde dogumda zorluklad olabiliyor demisti bunu dediginde 2 tur dolanmisti.
3 tur dolanmayla normal dogdu elhamdullilah .. dogumda kanala oturmasi baya zor oldu sonradan anlasildi bundanmis bir de baya kor dogdu 😑ama hamdolsun baska sorun olmadi..
Yogunbakimda yatti ama o kan uyusmazligi sariligi yuzunden.. solunum yonunden bir sıkıntsi olmadi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hareketleri takip et yavaşlama olunca hemen hastaneye git kordon dolanması olunca sezeryana alınıyor diye biliyorum normal riskli oluyor cunku ınsallah geri acılır Allah korktuguna ugratmasın hayırla kucagına almayı nasip etsınn

Tüm sayfalar yüklendi.