Gebelikte koyu renkli idrar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan Gebelikte koyu renkli idrar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte koyu renkli idrar
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evt ilk isim.o olucak bu ayin 5 de
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Com icmoyorum acikcasi gunduzleri simdi cok iciyorum gece 3 kez kalkiyorum 3 cude rengi turuncu oluyor ama yatmadan birkac yudum.iciyiyorum

Sizinde basiniza geldimi caba
Bol bol gecede olsa her uyanmanda su iç canım

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Gece su içtiyimde midemi yandığı için içmiyorum diye bendede öyle koyulaşıyor ama fazla su içildiyinde açılıyor lakin hamilelikte oluyor öyle köyulaşmalar
Turuncu.renkli.idrar ilk.kez gordum kendimde ama.hamilelikte su cok.onemli.onu gercekten iyi anladim dediniz gibi gun icinde.yok

Bol bol gecede olsa her uyanmanda su iç canım
Evt artik.oyle yapicam❤️

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Arkadaslar arada sizinde idrariniz koyu turuncu oluyomu gun icinde deil ama geceleri kalktimda arada oyle oluyor yasayan varmi
Aslında bu durum çok su içmemektende kaynaklı canım benimde 3 ve 4.ayımda çok afedersiniz çok koyu sarıydı doktoruma söyledim oda bana çok su içmemi önerdi. Günde en az 6 7 veya 8 bardak 🤎

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Aslında bu durum çok su içmemektende kaynaklı canım benimde 3 ve 4.ayımda çok afedersiniz çok koyu sarıydı doktoruma söyledim oda bana çok su içmemi önerdi. Günde en az 6 7 veya 8 bardak 🤎
Canim en az 2 iciyodum artirdima gun icinde normale donuyor ama sabahlari yine turuncu

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Alla alla sen sürekli iç canım umarım rengi düzelir🤗
Biraz duzeldi galiba hastaneye geldim gun iyidi anlayamadim idrarimda mi.korktu napti hepsi iyi cikti sukur karacigerden supelendim.oda iyimis kasintida vardi krem.verdiler oyle herseyim temiz cikti llokositim yuksekti gecen ay kanimda o bile duzelmis

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Biraz duzeldi galiba hastaneye geldim gun iyidi anlayamadim idrarimda mi.korktu napti hepsi iyi cikti sukur karacigerden supelendim.oda iyimis kasintida vardi krem.verdiler oyle herseyim temiz cikti llokositim yuksekti gecen ay kanimda o bile duzelmis
İyi iyi canım sen yinede dikkat ett bol su tükett🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar