Gebelikte kozmetik ürünler zararlimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya46 tarafından oluşturulan Gebelikte kozmetik ürünler zararlimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kozmetik ürünler zararlimi
Konbuyu başlatan Derya46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Ev yapimi maskeler diadermin urunleri hamileyken kullanimi zararlimi kullananlar varmi? anneler!!!

E

Esmacakmakk

Guest
Hamile kaldığımdan beri "yarın bir göz kalemi süreyim çok bakımsız hissediyorum" diyip bir kez bile süremedim. Başlarda kustum, sonra baş ağrısı sonra mide yanması derken hiç fırsatım olmadı :) ne maske yapabildim yüzüme ne makyaj.

Bence maske değil de, bekletmeden temizleyici peelingler yap. Cildin emmesin içinde herhangi bir madde varsa da.

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Saol
Hamile kaldığımdan beri "yarın bir göz kalemi süreyim çok bakımsız hissediyorum" diyip bir kez bile süremedim. Başlarda kustum, sonra baş ağrısı sonra mide yanması derken hiç fırsatım olmadı :) ne maske yapabildim yüzüme ne makyaj.

Bence maske değil de, bekletmeden temizleyici peelingler yap. Cildin emmesin içinde herhangi bir madde varsa da.
Sağol teşekkür ederim canim desene diadermin kullanamiycam 😑
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne onerirsin peki abla
Kimyasal olanlar zararlı cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar