Gebelikte 🍋 limon yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan Gebelikte 🍋 limon yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,729 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte 🍋 limon yemek
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğinin başında bir başladım kabuguyla beraber deli gibi limon yiyordum 20 .haftadayım artık canım istemiyor ye eksiyi doğur ayşeyi sözüne baya kendimizi kaptirmistik ki cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendim 😂
33 haftalığım şuan bende kendimi kaptırmıştım ekşiye erik turşu limon ne bulursam deli gibi yiyordum o sözün yalan olduğunu bende 17. Haftada cinsiyetin erkek olduğunu öğrendiğimde anladım 😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Sagolasin İlkte öyle zorluklar yaşadığimki hamilelikte değil doğumdan sonra bir daha istemem diyordum ki 5 yıl geçince kardeş olsun istedik 🤭 kusmada hiç yaşamadım ikisinde de bunye meselesi cnm benim geçecek bu günler inşallah
Amin inslaalh cnm benim bünye berbat😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende senın gibiydim deli gibi limon yıyıyordum. Cinsiyeti kız şuan 🤗🤗
Ne güzel kız cocuklari çok severim tabi erkek kiz diye ayırmamak gerekiyir evlat sonuçta ama.ilk olunca kız istiyorum Allah'tan 🤗

Bende senın gibiydim deli gibi limon yıyıyordum. Cinsiyeti kız şuan 🤗🤗
Ne güzel kız cocuklari çok severim tabi erkek kiz diye ayırmamak gerekiyir evlat sonuçta ama.ilk olunca kız istiyorum Allah'tan 🤗
Aynen canım hayırlısı olsun herşeyin bir sonu vardır güzellikler nasip etsin rabbim
Amin insalalh cnm 🤲

...

Moderator
Mod
rank
Amin inslaalh cnm benim bünye berbat😭

Amin insalalh cnm 🤲
Benimde ilk çocuğum kız ve iyikide kız.Rabbime binlerce şükürler olsun.Kız evldı çok başka.Sırdaş arkadaş kardeş gibi.Benim kızkardeşim yok.Kızımında kız kardeşi olmadı.4. erkek kardeşi doğacak.Rabbim burdaki herkesin gönlüne göre versin.🤗

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben ilk iki hamileliğim de tatlı yerdim eski yemek aklıma bile gelmezdi ikisi de kız oldu bu hamilgimde acı yi eşkiyi çok yedim ve oğlumuz olacak inşallah 18haftalik iken öğrendim şimdi 26+3 günlük
Allah bağışlasın cnm 🥰

Benimde ilk çocuğum kız ve iyikide kız.Rabbime binlerce şükürler olsun.Kız evldı çok başka.Sırdaş arkadaş kardeş gibi.Benim kızkardeşim yok.Kızımında kız kardeşi olmadı.4. erkek kardeşi doğacak.Rabbim burdaki herkesin gönlüne göre versin.🤗
Evet kız çocukları bambaşka herşeyden önce rabbim sağlıklı Salih evlat versin cnm ☺️

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
33 haftalığım şuan bende kendimi kaptırmıştım ekşiye erik turşu limon ne bulursam deli gibi yiyordum o sözün yalan olduğunu bende 17. Haftada cinsiyetin erkek olduğunu öğrendiğimde anladım 😂
Aynı duyguları yaşamışız yolun sonuna yaklaşmışsınız rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin evladiniz🌹

Tüm sayfalar yüklendi.