Gebelikte Meyve suyu içilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Gebelikte Meyve suyu içilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,257 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Meyve suyu içilir mi
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

İrem

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte cola da içtim sigarada içtim doktorum yasaklamisti ama ben devam ettim çok şükür oğlumda hiç bir sıkıntı olmadı 👼🏻herşey allahtan

gultl2411

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben başından beri içiyorum. Açıkçası hiç merak etmedim gebelikte iyimi değilmi diye. Çay kahve falan gözümde karardı içemiyorum meyve suyuyla susuzluğumu gideriyom🤭 Ve hiç bir sıkıntı yok çok şükür içebilirsin bence
Normalde doktor bana kahve yasak dedi ama 13 haftalık oldum arada içiyorum çok canım istior sizce bir sknti okur mj

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Normalde doktor bana kahve yasak dedi ama 13 haftalık oldum arada içiyorum çok canım istior sizce bir sknti okur mj
Bende arada bir içiyorum benim de canım çok istiyor artık başta kararmıştı gözümde ama şimdi çok canım çekiyor. Doktorumda hergun olmamak ve aşırıya kaçmamak şartıyla içebilirsin dedi. Her gün içmezseniz sıkıntı olmaz bence☺️

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Bende arada bir içiyorum benim de canım çok istiyor artık başta kararmıştı gözümde ama şimdi çok canım çekiyor. Doktorumda hergun olmamak ve aşırıya kaçmamak şartıyla içebilirsin dedi. Her gün içmezseniz sıkıntı olmaz bence☺️
Bende haftada bir çay ve kahve içiyorum önceden içmeden başım ağrırdı 😀 annelik insana neler yaptırıyo 😀

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende haftada bir çay ve kahve içiyorum önceden içmeden başım ağrırdı 😀 annelik insana neler yaptırıyo 😀
Ee tabi canım annelik işte. İlk gebeliğim bu duyguyu ilk defa tatmama rağmen bebeğim için bir sürü şeyden vazgeçtim. Her gün üç fincan kahve ve beş altı çikolata yemeden duramazdım kesinlikle. Ama şimdi çikolata yiyemiyom kahve içemiyorum 😂😄

Tüm sayfalar yüklendi.