Gebelikte Mide bulantisi normal mi

• Konbuyu başlatan Alimlike
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alimlike tarafından oluşturulan Gebelikte Mide bulantisi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 766 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Mide bulantisi normal mi
Konbuyu başlatan Alimlike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma
A

Alimlike

Guest
Istahim sifir bi kase corbayi zorla iciyorum 11 haftalik bebek ben napicam boyle yedigim midemde durmuyo caresi yok mu hep boyle mi olucak hamileligin tadini cikaramiyorum o durumdayim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Istahim sifir bi kase corbayi zorla iciyorum 11 haftalik bebek ben napicam boyle yedigim midemde durmuyo caresi yok mu hep boyle mi olucak hamileligin tadini cikaramiyorum o durumdayim
Canım bende aynıyım benimde yarın 11.haftam bitiyor sabah yediğim tek şey kreker oldu ve bi paket kek oldu onu da kusmamak için uyudum direk akşam da bi salatalık biraz meyve yedim onuda tutamadım çıkarttım zaten ne yaptıysam da çare bulamadım ilaçta fayda etmedi tek çare geçmesini beklemek sanırım bide şeftali vanilya gibi kokular rahatlatıyor ama sürekli nasıl koklayabiliriz bunlarıda dolabı maskeyle açıyorum koku yine geliyor sakız kokluyorum direk yoksa anında kusuyorum çaresiz

Kocayekspr

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunuz size mutlaka bı ilaç verir ben de öyleydim sürekli çıkarıyordum açlıktan harap düşmüştüm doktorum prilam Dr ilacını verdi gece yatmadan 2 tane alıyordum çok şükür o baya hafifletmisti yoksa ilaçsız geçmiyor şuan 29. haftadayim hala ara sıra midem bulaniyor ama ilacımı her gece yatmadan bir tane içiyorum

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm malesef caresi 4 veya 4 bucuk aylik olana kadar boyle ben simdi 35 haftalik hamileyim benim halen mide bulantim vqr istahsizim haliylede 4 aydan sonra azaliyo bu kadar olmuyo cnm

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ayni sbh kalktigimda cayin kokusundan bile bulaniyor dr bulanti icin ilac yazdi almadim daha sbh tuzlu seyler yiyorum biraz bastiriyor sonra kalvalti yapiyorum

Ş

ŞenayLina

Guest
Doktorunuz size mutlaka bı ilaç verir ben de öyleydim sürekli çıkarıyordum açlıktan harap düşmüştüm doktorum prilam Dr ilacını verdi gece yatmadan 2 tane alıyordum çok şükür o baya hafifletmisti yoksa ilaçsız geçmiyor şuan 29. haftadayim hala ara sıra midem bulaniyor ama ilacımı her gece yatmadan bir tane içiyorum
Bende kullandım iyi oluyor ertesi gün akşamına kadar rahat ediyorsun benim kızda kullandım şuan 13. Haftadayım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar