Gebelikte mide şişkinlik ve ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslanim♥️ tarafından oluşturulan Gebelikte mide şişkinlik ve ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,654 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte mide şişkinlik ve ağrısı
Konbuyu başlatan Alparslanim♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Alparslanim♥️

Kayıtlı Üye
rank
18+1 haftalık hamileyim yemek yediğimde az bile yesem midem aşırı şişiyor ağrısı sırtıma vuruyo bu durumu yaşayan varmı

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Cok normal bende o haftalarda yiyemezdim. Az bisi yesem patlicak gibi oluyordum. Normal yani ilerleyen haftalarda bebekte pozisyon degistirdikce biraz rahatlama oluyor ama gebelik öncesi gibi değil tabiki😉

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
18+1 haftalık hamileyim yemek yediğimde az bile yesem midem aşırı şişiyor ağrısı sırtıma vuruyo bu durumu yaşayan varmı
Bende de aynı canım geçmiş olsun ben de tam o haftalarda öyle oluyordum dayanılacak gibi değildi. Doktoruma söyledim şurup yazdı kullandım iki hafta falan geçti artık ağrımıyor.

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegimin esi hem asagida hemde kendisi ters yerlesimli Yukarda.. Su an tum baski midem ve cigerlerimde ne nefes alabiliyrm ne de birsey yiyebiliyorum 7. Aya kadar gunse 3 lt su icen ben 3 bardak zor iciyrm artik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar