Gebelikte nabiz yuksek olursa sorun varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Gebelikte nabiz yuksek olursa sorun varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 460 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte nabiz yuksek olursa sorun varmi
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuğçecy

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben yurtdışına gelmistim burda doğum yapacağım icin hastaneye gittim bugun kayit oldum ve kontrol ettiler ilk gebelik oldugu icin benim cokta bilgim yok kan Grubum BRH- oldugu icin sorun ettiler boyle kan gurubunda olanlar emizirirken sut zehirlenmisede olabilirmiş 🙄😔 bide nabiz yuksek cikti riskli doğum olabilir dediler piskolojim bozuldu cok turkiyedeyken son zamanlarda oluyordu genelikle sirt ustu yatigimda kalbim cok hizlanyordu doktorum havalar isinyor bide erkek bebek oldugu icin kiza gore daha yuksek olur demisti merak etme demisti geldgime pişman oldum valla ama gelmek zorundaydim bilgisi olan varmi aranizda BRH- oluota doğumda yada emzirirken sorun yaşayan olurmuki🤔🙄🙄😔

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duydum canım Rabbim yardımcın olsun inşallah
Kizlar ben yurtdışına gelmistim burda doğum yapacağım icin hastaneye gittim bugun kayit oldum ve kontrol ettiler ilk gebelik oldugu icin benim cokta bilgim yok kan Grubum BRH- oldugu icin sorun ettiler boyle kan gurubunda olanlar emizirirken sut zehirlenmisede olabilirmiş 🙄😔 bide nabiz yuksek cikti riskli doğum olabilir dediler piskolojim bozuldu cok turkiyedeyken son zamanlarda oluyordu genelikle sirt ustu yatigimda kalbim cok hizlanyordu doktorum havalar isinyor bide erkek bebek oldugu icin kiza gore daha yuksek olur demisti merak etme demisti geldgime pişman oldum valla ama gelmek zorundaydim bilgisi olan varmi aranizda BRH- oluota doğumda yada emzirirken sorun yaşayan olurmuki🤔🙄🙄😔

uydum canım Rabbim yardımcın olsun inşallah

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ablamda b- hiç bi sorun yaşamadı canım iğne vurdular uyuşmazlık için

T

Tuğçecy

Guest
Benim de nabizim cok yüksek hatta bebeğe yakin atiyormus. Ama müdahale edemiyorlar zaten. Fizyolojik birsey olup olmadigina baktirin. Yoksa Psikolojik destek alin ilacsiz. Ya da bol bol dua dinleyin. Kendinizi bu sesi duyunca rahatlayacaksin diye programlayin. Öyle öyle çözüm olur insallah.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar