Gebelikte nasir bandı kullanan varmı

• Konbuyu başlatan Mutluannee
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluannee tarafından oluşturulan Gebelikte nasir bandı kullanan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,107 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte nasir bandı kullanan varmı
Konbuyu başlatan Mutluannee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin
G

Gamzeasmin

Guest
Gebeligimin ilk haftalarindaydim kullandim canim ben normalde nasir bandi ise yarardi ama ayagimdaki nasir bir turlu gecmedi sonra internetten arastirdim kullanilmaz falab yaziyordu doktoruma soyledim eve kullanilmaz nasir bandinda boya veren kimyasallar cocuga gecer dedi kullanmayi biraktim daha sonra doktorum gece yatmadan domatesin ic cekirdek kismi cok olan yerini kes nasirin ustune koy ayagini sar oyle yat bir sure yap gecer dedi denedim nasirim kayboldu

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Gebeligimin ilk haftalarindaydim kullandim canim ben normalde nasir bandi ise yarardi ama ayagimdaki nasir bir turlu gecmedi sonra internetten arastirdim kullanilmaz falab yaziyordu doktoruma soyledim eve kullanilmaz nasir bandinda boya veren kimyasallar cocuga gecer dedi kullanmayi biraktim daha sonra doktorum gece yatmadan domatesin ic cekirdek kismi cok olan yerini kes nasirin ustune koy ayagini sar oyle yat bir sure yap gecer dedi denedim nasirim kayboldu
Hm ilk defa duydum canım ya olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.