Gebelikte nescafe ve sigara kullanımı

• Konbuyu başlatan Eylem
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eylem tarafından oluşturulan Gebelikte nescafe ve sigara kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,044 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte nescafe ve sigara kullanımı
Konbuyu başlatan Eylem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşeniz
E

Eylem

Guest
Kızlar benim ilk hamileliğim ama çok nescafe iciyorum bi zararı olurmu 🤦🏻‍♀️ Birde sigarayı bırakamadım bi çaresi varmı acaba 🤦🏻‍♀️

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ben en sevdiğim türk kahvesini bıraktım zarar verir diye çok içmedikçe Nescafenin bir zararı olmaz ama sigarayı kesinlikle bırakmalısın

M

Maya

Guest
Bende kullanıyorum eskiden günde yarım paketi bitirirfim şimdi günlük 7 taneye düşürdüm inşallah brakirim

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Gunde 1 kahve icmenizde sakınca yok ama sigarayı muhakkak bırakmanız lazım. Nikotin direk plesantadan bebeğe geçiyor. Umarım bi an önce bırakırsınız

N

Nazzz

Guest
Bende günde bir paket sigara bitiyordum ve çok fazla türk kahvesi ve nescafe. Bebeğimin haberini alır almaz sigarayı bıraktım. Tiksinmen için sigarayı içine çekmeden iç bi kaç sefer sora zaten mide bulantısı olur. Ama mutlaka bırakmalısın sana muhtaç bir canlı var unutma, ne yersen ne içersen oda aynısından yer ve içer.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar