Gebelikte nescafe ve sigara kullanımı

• Konbuyu başlatan Eylem
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eylem tarafından oluşturulan Gebelikte nescafe ve sigara kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,074 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte nescafe ve sigara kullanımı
Konbuyu başlatan Eylem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşeniz

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben gunde nerdeyse 4 turk kahvesi içiyordum 1 paket sigara kahveden sogudum heralde eskisi gibi icmiyorum gunde 1 tane oda kahvaltidan sonra iciyorm bende burda konu olarak acmistim sigara birakmam icin yardimci olun diye hem her arkadaslarin hemde esimin destegi ile azallttim paket almyorm esim gunde 4 tane birakior gidiyo onunla idare ediyorm ve doktorum bana sigaeayi birakamiyorsan 4 taneyi iciyorsan yarim yarim ic at demisti oyle yapiyorm eskisi gibi aramiyorm

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Sigara Bnde kullanıyordum sonra bırakmayı denedim 3 4 ay içmedim sonra tekrar başldm ama tek tük içiom öyle çok değl

Zehraaa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim ilk hamileliğim ama çok nescafe iciyorum bi zararı olurmu 🤦🏻‍♀️ Birde sigarayı bırakamadım bi çaresi varmı acaba 🤦🏻‍♀️
Ben kullanıyorum bırakmayı çok istiyorum ama olmuyor 6 haftalık hamileyim önceden çok fazla içiyordum şuan günde 2 taneye falan indirdim bazen 3 oluyor ama çok çok nadir nescafeye doktorum bana zararlı asla içme dedi onu içmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.