Gebelikte Nezle olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nil'im🧿 tarafından oluşturulan Gebelikte Nezle olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,049 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Nezle olan
Konbuyu başlatan Nil'im🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Gulshan

Kayıtlı Üye
rank
Evet ben oldum. Deniz suyu spreyi falan kullandim burnum cok tikanmasin diye. Bol bol yedim ve ictim.3cu gun atlatdim

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, bende ilk haftalarımda grip olmustum ve inanılmaz ağır geçmişti son çare olarak bitkisel şurup ve pastil vermişti doktorum. Tusiben şurup, otacı pastil isimleride. Tabi mutlaka doktorunuza sorun kullanmadan önce. Bol vitaminli meyveler ve sebzeler ile de destekleyebilirsiniz. Doktorunuz sizi en iyi şekilde yönlendirir. Çok çok geçmiş olsun 🙏

Gulshan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, bende ilk haftalarımda grip olmustum ve inanılmaz ağır geçmişti son çare olarak bitkisel şurup ve pastil vermişti doktorum. Tusiben şurup, otacı pastil isimleride. Tabi mutlaka doktorunuza sorun kullanmadan önce. Bol vitaminli meyveler ve sebzeler ile de destekleyebilirsiniz. Doktorunuz sizi en iyi şekilde yönlendirir. Çok çok geçmiş olsun 🙏
Atesiniz varmiydi?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar