Sorum var Gebelikte öksürük hasta olmamak için ne yapmalı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Gebelikte öksürük hasta olmamak için ne yapmalı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 384 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte öksürük hasta olmamak için ne yapmalı?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hanımlar 7 haftalık hamileyim, ara ara oksuyorum, boğazım, ağzımın içi bir tuhaf sanırım hasta olucam, hastalık ilerlemeden neler yapabilirim?
Geçmiş olsun canım boğaz 🍯 ballı süt için bana çok iyi geliyor yapıyorum tuzlu suyla garagara yapın boğaz ağrısına iyi geliyor

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar 7 haftalık hamileyim, ara ara oksuyorum, boğazım, ağzımın içi bir tuhaf sanırım hasta olucam, hastalık ilerlemeden neler yapabilirim?
Canım ıhlamur nane limon iyi gelir birde hep ılık su için boğazın yumuşasın diye pekmezi ısıt 1 tatlı kaşığı tereyağı koy oda erisin içinde ocaktan al birazda limon sık iç öksürüğe iyi gelir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Pekmezle karabiberi karıştırıp yiyebilirsin canım öksürüğüne iyi gelir. Vücut direncini artırmak için de en önemlisi öğün atlamamak mevsim sebze ve meyveleri den özellikle tüketmek kırmızı beyaz et yemek kısacası sağlıklı beslenmek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar