Gebelikte Plesantanın aşağıda olması

• Konbuyu başlatan Sevim.
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevim. tarafından oluşturulan Gebelikte Plesantanın aşağıda olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 605 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Plesantanın aşağıda olması
Konbuyu başlatan Sevim.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nunu
S

Sevim.

Guest
Bugün kontrolde plesenta aşağıda dedi doktor. Kanamaya sebebiyet verebilirmis. Dikkatli ol dedi. Bu durumu yaşayan var mı ?

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrolde plesenta aşağıda dedi doktor. Kanamaya sebebiyet verebilirmis. Dikkatli ol dedi. Bu durumu yaşayan var mı ?
Yaşamadım ama inşallah geri çıkar canım çünkü bebeğin eşi allta olursa normal doğum olmaz diye duydum bilmiyorum ne kadar doğru sen bol bol dinlen dikkat et kendine

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bol bol dinlen cnm ağır iş yapma kendini yorma

Nunu

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde oyleydi sonra kanamam oldu hep yatmak zorunda kaldim ve 32 haftalik dogum yapmak zorunda kaldim cok sukur ikimizde iyiyiz oglum 7 yasinda suan bol bol yat ayaklarink yukari kaldir benden tavsiye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde oyleydi sonra kanamam oldu hep yatmak zorunda kaldim ve 32 haftalik dogum yapmak zorunda kaldim cok sukur ikimizde iyiyiz oglum 7 yasinda suan bol bol yat ayaklarink yukari kaldir benden tavsiye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar