Gebelikte Saç dökülmesi normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İklim tarafından oluşturulan Gebelikte Saç dökülmesi normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,649 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Saç dökülmesi normal mi
Konbuyu başlatan İklim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
19 haftama giricem kızlar saçlarım aşırı dökülüyor valla kel kalacam diye korkuyorum sizdede böyle oldu mu? Kaçıncı hafta azaldı veya geçti valla kel kalcam ya 😓😓
Benimde çok dökülüyor saçlarım ilk gebeligimde saç dökülmesi bir yana saçlarım gurlesmis uzamış yumuşacık olmuştu kremdi yağdı öyle şeyleri bile sürmeyi bırakmıştım bende bundaysa dokukmekle kalmıyor tarayamiyorum bile

İklim

Kayıtlı Üye
rank
D3 kullan canim kansizlik falan varmi baktir dökülme oluyo korkma kel kalmazssin ama vitaminlerine baktir doktorunada söyle
Vitamin hapı kullanıyorum D3 var damla unutuyorum onu düzenli kullaniyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm vitamin hapi kullaniyor musun? Ben gebeligimin basindan beri multivitamin kullaniyorum. Ve inan benim masallah aksine surekli sacim citkim bebek sac deniliyor ya hani. Okadar komiklerdiki on tarafta kisa kisa havaya kalkiyorlardi. Gebelik oncesine gorede dokulmelerim azaldi. Ablamda E vitaminini iyi aliyorsun demkki dedi. Ama kanim biraz dusuktu onada ilac basldik ama kesinlikle multivitamin den bence dokulmeyisi
Decavit diye vitamin hapı D3 kullanıyorum D3 damla onu dusensiz kullanıyorum ondan belkide

Yok kız Allah korusun 😂 bı kaç aya dökülme durur ama bebek anneyi tanimaya başladığı zaman da dökülüyormus 😁
İnşallah öyle bir meraka girmez doğunca tanışırız 😄😂

Benimde aksine saçlarım dökülüyor du hamile kaldığımda beri dokulmuyor 😀
Şanslısın😄😄

Benimde çok dökülüyor saçlarım ilk gebeligimde saç dökülmesi bir yana saçlarım gurlesmis uzamış yumuşacık olmuştu kremdi yağdı öyle şeyleri bile sürmeyi bırakmıştım bende bundaysa dokukmekle kalmıyor tarayamiyorum bi

Bende 16 haftalık hamileyim benimde çok aşırı dökülüyor ne yapmak gerek hiç bilmiyorum umarım geçici bir durumdur
Geçici bir durumdur bence kızlar yazmıs kansizliktan olur diye Dr soralım bakalım hap kan hapı verir belki

Benimde çok dökülüyor saçlarım ilk gebeligimde saç dökülmesi bir yana saçlarım gurlesmis uzamış yumuşacık olmuştu kremdi yağdı öyle şeyleri bile sürmeyi bırakmıştım bende bundaysa dokukmekle kalmıyor tarayamiyorum bi

Bende 16 haftalık hamileyim benimde çok aşırı dökülüyor ne yapmak gerek hiç bilmiyorum umarım geçici bir durumdur

Benimde çok dökülüyor saçlarım ilk gebeligimde saç dökülmesi bir yana saçlarım gurlesmis uzamış yumuşacık olmuştu kremdi yağdı öyle şeyleri bile sürmeyi bırakmıştım bende bundaysa dokukmekle kalmıyor tarayamiyorum bile
İnşallah geçer bu durumumuz en kısa sürede Dr soylicem kan hapı falan baslayim tekrar sorucam gittiğimde

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.