Gebelikte Saç dökülmesi normal mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Gebelikte Saç dökülmesi normal mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,706 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Saç dökülmesi normal mi?
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamilelikte saçı dökülen var mı benim aşırı dökülüyor yemek yaparken ödüm kopuyor. Heryer saç. Sürekli etraftan saç topluyorum
Benimde öyle 😞😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar hamilelikte saçı dökülen var mı benim aşırı dökülüyor yemek yaparken ödüm kopuyor. Heryer saç. Sürekli etraftan saç topluyorum
Azaldı ama biraz çok döküldü ama kel kalıyodum 😄😂

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Benim guatir hormonum yüksek çıktı belki ondanda olabilir

Benim saçımda kalmicak yakinda
Sen bi benim saçımı görseydin günde resmen 200 tane dökülüyordu şampuan kalmadı kullanmadığım en son banyoda saçımı yıkadım sonra taradım kestüm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sürekli değişen hormonlar yüzünden saçlarımızda etkileniyor kuzum doğumdan sonra bikaç ay içerisinde düzelir merak etme

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Sen bi benim saçımı görseydin günde resmen 200 tane dökülüyordu şampuan kalmadı kullanmadığım en son banyoda saçımı yıkadım sonra taradım kes

İkinci gebelik benimde ilkinde hiç dökülme olmadı aksine gurlesmis ti ama bunda avuç avuç dökülüyor saçlarım 🤦

Sürekli değişen hormonlar yüzünden saçlarımızda etkileniyor kuzum doğumdan sonra bikaç ay içerisinde düzelir merak etme
Evet

Tüm sayfalar yüklendi.