Gebelikte sakatat yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Gebelikte sakatat yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,850 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte sakatat yemek
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar canım bazen aşırı derecede mumbar şırdan çekiyor zararlı diyorlar ne kadar temizlesenizde kendim yapıcam mumbarı bi kere yesem zararı olurmu ki

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım mumbar değilde şırdan çok yedim bi skntı da görmedim ama güvendiğim bi yerden alıp yedim
Ben zaten kendim temizlemesini pişirmesini yapcam da yinede mikrop ölmüyor diyorlar tuzla sirkeyle yıkıyorum bi güzel bi kaç kere yıkıyorum akşama kadar tuzlu sirkeli suda bekletiyorum ama tedirgin oldum bide sıcakta pişiyor diye bi madde varmış o çok zarar veren bişymiş ne kadar yıkansada olmaz diyorlar anlamadım

Ben zaten kendim temizlemesini pişirmesini yapcam da yinede mikrop ölmüyor diyorlar tuzla sirkeyle yıkıyorum bi güzel bi kaç kere yıkıyorum akşama kadar tuzlu sirkeli suda bekletiyorum ama tedirgin oldum bide sıcakta pişiyor diye bi madde varmış o çok zarar veren bişymiş ne kadar yıkansada olmaz diyorlar anlamadım
Hımm anladım canım eğer tedirgin oluyorsan doktoruna danış canım yanlış bişey söylemeyeyim sonuçta bebişin sağlığı önemli

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aa ben kendim dokunmuyorum ciğere de ama yedim kayınvalidem yapmıştı şaşırdım neden önermemesine
Sakatat olan hiç bişeyi önermiyoruz dedi ama bence temiz yapılmış herşey kimin yaptığı nasıl yapıldığı belliyse sorun olmaz diye düşünüyordum. Yani sonuçta mumbar şırdan bnlar hep yenen şeyler doğuda Adana'da kimse bilmeden yiyordu kaynanama diyorum yenmiyormuş eskiden doktor mu vardı ben çok yedim diyor

Sakatat olan hiç bişeyi önermiyoruz dedi ama bence temiz yapılmış herşey kimin yaptığı nasıl yapıldığı belliyse sorun olmaz diye düşünüyordum. Yani sonuçta mumbar şırdan bnlar hep yenen şeyler doğuda Adana'da kimse bilmeden yiyordu kaynanama diyorum yenmiyormuş eskiden doktor mu vardı ben çok yedim diyor
yani canım bide sen temizliyormuşsun bence skıntı olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar