Gebelikte Sistit olma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Gebelikte Sistit olma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,960 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Sistit olma
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sistit olmuşum çok kötüyüm ne yapabilirim (sistit : idrarın yok iken gelmesi)
Gebelikten kaynaklı olabilir mi acaba bebek baskı yaptığı için bende de var canım o
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normalde bile idrar kesesi tamamen boşalmıyor illa kalıyor içinde gebelikte bebek baskı yaptığı için diye düşünmüştüm bide çok su içiyorum ona bağladım ben onun bi hastalık olduğunu bilmiyordum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikten kaynaklı olabilir mi acaba bebek baskı yaptığı için bende de var canım o

Normalde bile idrar kesesi tamamen boşalmıyor illa kalıyor içinde gebelikte bebek baskı yaptığı için diye düşünmüştüm bide çok su içiyorum ona bağladım ben onun bi hastalık olduğunu bilmiyordum
Evet hamile olmadan yaşadım çok sıkıntılıydı şimdi iyiyim şükür dün çok kötüyüm bir dakika arayla tuvalete çıkıyordum cumartesi günü gidince doktora diyicem bakalım o ne diyecek

B

Burcucuk

Guest
Bende olmustum hamileliğin basinda ay Allah kimseye yaşatmasın doktoruma gittiğimde aşırı enfeksiyon var dedi ilac verdi antibiyotik birde hap bol su ile geciyor 2 3 güne çok geçmiş olsun

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım dediğim gibi bilmiyordum benimde mi öyle acaba gebelikten önce yoktu ama bende
Sana da geçmiş olsun inşallah sende normal gebelikte ki idrardır valla çok zor

Bende olmustum hamileliğin basinda ay Allah kimseye yaşatmasın doktoruma gittiğimde aşırı enfeksiyon var dedi ilac verdi antibiyotik birde hap bol su ile geciyor 2 3 güne çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim içiyorum bu seferde midem almıyor 😂

Teşekkür ederim içiyorum bu seferde midem almıyor 😂
Ayni durumu bende yaşıyorum ozelkikle yürürken oluyor 😢
Evet maalesef 😒

F

Feride

Guest
Sistit olmuşum çok kötüyüm ne yapabilirim (sistit : idrarın yok iken gelmesi)
Gebelik le alkalı degil idrar yolu enfeksiyonu var cnm bn 2 aylıkken oldum saglık ocağı acil hastaneye gönderdi.doktor bna bi toz ilaç verdi ertesi günü geçti bir an önce kDın doguma git gebelikte düşük yaptırabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar