Gebelikte sol kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşraadabag tarafından oluşturulan Gebelikte sol kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 404 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte sol kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Büşraadabag
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
31+1 günlük hamileyim sol kasığım karnımın altı ağrı var genelde ayakta daha cok ağrıyo dün gece bacağım komple ağrı oluştu sebebi nedir yaşayan var mı ya da

Merva

Kayıtlı Üye
rank
31+1 günlük hamileyim sol kasığım karnımın altı ağrı var genelde ayakta daha cok ağrıyo dün gece bacağım komple ağrı oluştu sebebi nedir yaşayan var mı ya da
Canim benimde gecennhafta ayni sorunum vardi 34+3 um suan da , kontrolde sordum artik bunlar normal dedi doktor bebek bas asagi duruyor ve asagi ufak ufak baski yapar bacaklarda kramp agri karninin altinda falan normal dedi , tabiki bunlar benim tecrubelerim sen yinede ilk kontrolde doktoruna bunlari sor

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimde gecennhafta ayni sorunum vardi 34+3 um suan da , kontrolde sordum artik bunlar normal dedi doktor bebek bas asagi duruyor ve asagi ufak ufak baski yapar bacaklarda kramp agri karninin altinda falan normal dedi , tabiki bunlar benim tecrubelerim sen yinede ilk kontrolde doktoruna bunlari sor
bende öyle tahmin ettim ama erken geliyor daha bana doğum belirtisi gbi ilk çocuğum erken doğdugu için biraz korkumda var tabi kontrolüme daha var o yüzden endişe duydum teşekkürler😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar