Gebelikte sürekli idrar gelmesi neden olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gaye Güven özdağ tarafından oluşturulan Gebelikte sürekli idrar gelmesi neden olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,973 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte sürekli idrar gelmesi neden olur
Konbuyu başlatan Gaye Güven özdağ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin & elif
Ş

Şirin

Guest
Ben gebeliğim başından beri aynı problemi yaşıyorum şuan 34. Haftadayim.idrar yolu enfeksiyonu ya da benim gibi bebek bobreginize baskı yapiyo mesaneyi tam bosaltamiyorsunuz hem böbrekte büyüme oluyo hemde devamlı WC ihtiyaci duyuyorsunuz.doktorunuza danışın bence

Gaye Güven özdağ

Kayıtlı Üye
rank
Ben gebeliğim başından beri aynı problemi yaşıyorum şuan 34. Haftadayim.idrar yolu enfeksiyonu ya da benim gibi bebek bobreginize baskı yapiyo mesaneyi tam bosaltamiyorsunuz hem böbrekte büyüme oluyo hemde devamlı WC ihtiyaci duyuyorsunuz.doktorunuza danışın bence
Yarın ilk isim o olucak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayni sorun bendede var idrara sik cikma tahlil yaptirdim toz karisim verdi bakalim tekrar tahlil yaptiricam bayram sonrasi
Sebebi neymiş

K

Kizçem

Guest
Bende 12 haftalık hamileyim yanmam yoktu sadece idrara çok çıkıyordum tahlilimde enfeksiyon cıktı doktorum ilaç veremem günde en az 2.5 lt su iç dedi şimdilik su içiyorum bolbol bayram sonrası tekrar tahlil yenilenicek ihmal etme suyunu da bol iç

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ikisi de var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm yanma sizde de mi vardı
Ikiside varsa doktoruna danışman lazim genelde tek kullanimlik toz şase veriyor bir sure idare ediyor insan idrar yolundaki emfeksiyonu cabuk atiyor kasinti içinde fitil yada krem veriliyor ben 35. Haftamdayim hala geçmedi 😣😣🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar