Gebelikte sürekli idrar gelmesi neden olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gaye Güven özdağ tarafından oluşturulan Gebelikte sürekli idrar gelmesi neden olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,951 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte sürekli idrar gelmesi neden olur
Konbuyu başlatan Gaye Güven özdağ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin & elif

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli idrarım geliyor tuvaletten çıkamıyorum sabahtan beri başına gelen var mı ? Neden olur ve nasıl geçer
Hamileyken ilk aylarda oluyor ben 6 aylik hamileyim suanda biraz azaldi hatta namaz bile kilamaz oldum wc gitmekten gece uykudan cok uyanyirdum simdide 2kez cikyom gece normal galiba zaten bol sivi tüketiyoruz

Gaye Güven özdağ

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken ilk aylarda oluyor ben 6 aylik hamileyim suanda biraz azaldi hatta namaz bile kilamaz oldum wc gitmekten gece uykudan cok uyanyirdum simdide 2kez cikyom gece normal galiba zaten bol sivi tüketiyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ben aslında su falanda tüketmiyorum ama ilk defa başıma geldi ve yanma oluşunca korktum

Valla ben aslında su falanda tüketmiyorum ama ilk defa başıma geldi ve yanma oluşunca korktum
Öncellikle kaç haftaliksin canm? Ben 29 haftaligim şuan hiç lavabodan çıkmam 18 haftalikken başlamıştı bende normal yani
17 haftalık hamileyim korktum gercekten

Öncellikle kaç haftaliksin canm? Ben 29 haftaligim şuan hiç lavabodan çıkmam 18 haftalikken başlamıştı bende normal yani
17 haftalık hamileyim korktum gercekten

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Canım yanman varsa idrar yolu enfeksiyonun olabilir. Gebelikte sık idrara gitmek bazı dönemlerde normal ancak sık idrara yanma eşlik ediyorsa enfeksiyon olabilir kendimden biliyorum

Gaye Güven özdağ

Kayıtlı Üye
rank
Bir tahlil yaptırın yanma varsa belkide idrar yolu enfeksyon olabilir korkmayin ama biran once tahlil verin
Tessekur ederim pazartesi ilk isim o olucaj

Canım yanman varsa idrar yolu enfeksiyonun olabilir. Gebelikte sık idrara gitmek bazı dönemlerde normal ancak sık idrara yanma eşlik ediyorsa enfeksiyon olabilir kendimden biliyorum
Evet yanmamda var ve bittiğini dahil hissetmiyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Tessekur ederim pazartesi ilk isim o olucaj

Canım ben dört beş dakikada bir giderim üstelik geceleri. Bazen sancı da eşlik ediyor ve aşırı yanma oluyor içimin söküldüğünü hissediyorum resmen. Bol bol su tüketin gerçekten işe yarıyor 😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar