Gebelikte Tetanoz aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Gebelikte Tetanoz aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,888 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte Tetanoz aşısı
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Gebelikte tetenoz aşısı
Tetenoz aşısı sayesinde anne adayının vücudunda tetenoz bakterisine karşı antikor oluşması sağlanır ve bu antikorlar kan yolu ile bebeğinde vücuduna geçerek doğumda oluşabilecek herhangi bir tetenoz riskine karşı bebeği de korur

Screenshot_20210122_032109.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamilelikte oldum 2 kere sonradan 3 tane daha oldum toplam 5 tane doktor buzlarınınsan uzun süre seni korur yine hamilelik olsa olmana gerek yok dedi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ben hamilelikte oldum 2 kere sonradan 3 tane daha oldum toplam 5 tane doktor buzlarınınsan uzun süre seni korur yine hamilelik olsa olmana gerek yok dedi
Bnde ilk gebeliğimde 2 tane ikinci gebeliğimde 1 tane oldum 3 gebeliğimde de 1 tane oldm

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Bnde ilk gebeliğimde 2 tane ikinci gebeliğimde 1 tane oldum 3 gebeliğimde de 1 tane oldm
Ben kızımda 2 tane oldum bana dediler 5 tane olsan bir daha hamilelik olsa vurdurmuyon bende tam dedim hamile kalma dediler sonra tam 5 inci vurulacakken yam 5 gün kala hamile olduğumu öğrendim erteledi doktor 5 buçuk aylıkken vuruldum bitti dediler artık çocuk düşünsen vurulmuyacaksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar