Gebelikte Tetenoz aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan Gebelikte Tetenoz aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,502 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Tetenoz aşısı
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aşıları falan varsa onu bile yapmak zorundalar geçki bide hasta çocuğa bakmamak nedir aklında bulunsun canım bi daha öyle bi durumda şikayet et bi daha yemezler aynı haltı çok gıcık oluyorum böyle hemşirelere drlara bi taraflarına zor geliyorsa yapmasınlar bu mesleği gereksiz insanlar 😒
Doğru bazen denk geliyo devlet hastanelerinde insanın yüzüne bakmadan ilaç yazıyo iğne yazıyo öylelerinin yerine ben doktor olsam daha iyi

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Aşıları falan varsa onu bile yapmak zorundalar geçki bide hasta çocuğa bakmamak nedir aklında bulunsun canım bi daha öyle bi durumda şikayet et bi daha yemezler aynı haltı çok gıcık oluyorum böyle hemşirelere drlara bi taraflarına zor geliyorsa yapmasınlar bu mesleği gereksiz insanlar 😒
Okadar haklsinki benim yarin yurtdışı ucagim var pcr testi verdim dun akşam ozel imperyal hastaneye gittim 600tl ucret istediler bende sasirdim iptal etirdim diye kimligi neredeyse atti cok kotu davrandilar sonrada develte gittim 250 tl yaptırdım bide okadar guzel davranyolarki valal oyle hemşire veya doktor oldumu seve seve gidyorsun bazi hemşire doktorlar cok fena sanki onlardan baska sağlıkçı yokta kotu davranyolar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar