Gebelikte turşuuu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Gebelikte turşuuu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,259 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte turşuuu
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaaar merhaba 10+1 hamileyim bugün yemekte iştahıma iyi geldiği için turşu yedim ve suyundan içtim 6 7 kaşık zararı nedir yararı nedir

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaaar merhaba 10+1 hamileyim bugün yemekte iştahıma iyi geldiği için turşu yedim ve suyundan içtim 6 7 kaşık zararı nedir yararı nedir
Biz zararı yoktur canm yararı nedir bilmiyorum ben bidon bidon yedim içtim çok şükür birşey olmadı ayrıca Onu yersen zararlı bunu yersen zararlı diyenlere aldırma gebelikte zararlı denilen leke yapar denilen herşeyi yedm içtim canm ne isterse onu yer içerim batıl inançlar çünkü

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlerleyen haftalarda mide yanması çok yapıyor canım bi zararı olmaz bende sürekli ekşi yedim hamileliklerimde hele o salatalık turşusunu çerez niyetine yiyorum hala daha gelip gidip ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar