Gebelikte uzanmak

• Konbuyu başlatan eSRa.gngrmez
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde eSRa.gngrmez tarafından oluşturulan Gebelikte uzanmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 608 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte uzanmak
Konbuyu başlatan eSRa.gngrmez
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz
E

eSRa.gngrmez

Guest
Öğlen çamasır asarken balkonda biraz uzandim ipe hic yapmam aslinda dikkat ederim bu duruma bi kereden bisey olurmu? Bebegin hareketlerini her zaman hissedemedigim icin bilemedim size soruyorum 20 haftalik hamileyim

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Öğlen çamasır asarken balkonda biraz uzandim ipe hic yapmam aslinda dikkat ederim bu duruma bi kereden bisey olurmu? Bebegin hareketlerini her zaman hissedemedigim icin bilemedim size soruyorum 20 haftalik hamileyim
Bisey olmaz Allah in izniyle. Bunlar biraz da efsane uzanma ağır kaldirma falan. Ilk gebeligimizde elimize bir kiloluk torba bile almazken ikinci gebeliklerimizde 15 kilo çocuğumuzu kucagimiza aliyoruz 😀 doğrudan künt bi darbe almadigi sürece bebeğe bisey olmaz insallah.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bişey olmaz canım bende 16+5 günlük hamileyim çamaşır asarken aşırı değilde çok az bende uzanıyorum cam silerken çok aşırı uzanmıştım eşim kızdı sen yapma bişey bana söyle ben yaparım dedi Allah büyüktür içini ferah tut

E

eSRa.gngrmez

Guest
İnsAllah cam silmiyorm sagolsn esime yaptiriyorum onlari. Tüp bebek bu bebegimz orada uzanmayin biseyi alirken falan dediler kafama takildi

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı uzanmadiginiz sürece hiç bir şey olmaz, ağır kaldırma konusunda da aynı şekilde aşırı ağır değilse bişey olmaz. Tabi riskli bir gebelik geciriyorsaniz orası ayrı. Yinede dikkat etmekte fayda var. Ben düştüm bile ilk haftalarimdi hatta ama çok şükür bişey olmadı bebeğime ne korkmuştum 🥺 şimdi uzanıyorum da balkon yıkıyorum mecbur kovada taşıyorum o kadardan olmaz bişey. Eşimin köyünde bir arkadaş var hamile bahçe işine gidiyordu valla dogurana kadar mı bahçe işi de çok zordur. Gebelik durumuna göre değişir bence siz içinizi ferah tutun biseycikler olmaz Allah'ın izniyle bebeklerimize 💕🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar